Foliant Vega 400A firmy Derya w MediaPixelPoprzedni artykuł 

MediaPixel to firma działająca na rynku już ponad 10 lat, zajmująca się tłoczeniem płyt i drukiem opakowań. Na obecną chwilę wyprodukowano już ponad cztery tysiące tytułów płyt. Mając innowacyjne podejście i nie bojąc się drukarskich wyzwań, łączą z sobą najstarsze i najbardziej nowoczesne techniki drukarskie wcielając w życie nietypowe pomysły na opakowania.

Z wielką precyzją dbają przy tym o wysoką, jakość danego wydawnictwa, szczegółowo sprawdzając pliki graficzne omawianego projektu oraz kontrolując, jakość płyty wzorcowej. Siedziba firmy mieści się w Krakowie na ulicy Jana Kochanowskiego 23/1. Firma zdecydowała się na zakup urządzenia do foliowania Foliant Veg 400 w firmie Derya Sp. z o.o z Tychów.

Foliant Vega 400 A jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich technologii druku. Maszyna przeznaczona jest do foliowania małych i średnich nakładów. Podawanie arkuszy odbywa się za pomocą paska perforowanego z podsystem, który zapewnia niezawodny transport arkusza z wysokiego stosu, a siłę ssania i rozdmuchu można regulować w prosty sposób. Obsługa i narząd odbywają się za pomocą ciekłokrystalicznego dotykowego panelu sterowania, który przedstawia jasne, logiczne i intuicyjne symbole łącznie z błędami ustawień.

Dostawa i szkolenie zostały zrealizowane w zaplanowanym terminie.

Na podstawie informacji firmy Derya

Dodane 23.08.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności