Foliant Vega 530 A firmy DERYA w Zakładzie Poligraficznym Zdzisława GajekPoprzedni artykuł 

Zakład Poligraficzny Zbigniew Gajek został założony w 1993 roku jako zakład rodzinny. W 2014 roku drukarnia została przekształcona w Zakład Poligraficzny Zdzisława Gajek. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Korczaka 23 w Mielcu. Dzięki prężnemu rozwojowi, drukarnia stała się jedną z większych drukarni offsetowych na Podkarpaciu, która zajmuje się całościową obsługą poligraficzną począwszy od konsultacji, poprzez projekt, druk, kończąc na obróbce introligatorskiej według potrzeb klienta.

Oferując druk offsetowy oraz cyfrowy, zapewnia najwyższą jakość wykonania produktów, potwierdzoną certyfikatem ISO 9001:2008. Firma dba o indywidualne wymagania klienta, elastyczność cenową oraz kompleksową realizację zamówień. Efektywny rozwój w ostatnich latach pozwolił, na rozbudowę nowoczesnego parku maszynowego, który wzbogacił zakup maszyny Foliant Vega 530 A. Dostawcą jest firma Derya Sp. z o.o z Tychów będącej jedynym i autoryzowanym w Polsce przedstawicielem maszyn Foliant.

Foliant Vega 530 A -jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich technologii druku. Jest odpowiednim urządzeniem do foliowania dla małych i średnich nakładów. Podawanie arkuszy odbywa się za pomocą paska perforowanego z podsystem, który zapewnia niezawodny transport arkusza z wysokiego stosu, a siłę ssania i rozdmuchu można łatwo ustawić. Urządzenie jest obsługiwane i programowane za pomocą ciekłokrystalicznego dotykowego panelu sterowania, który przedstawia jasne, logiczne i oczywiste symbole łącznie z błędami ustawień.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.

Na podstawie informacji firmy DERYA

Dodane 23.01.2018 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności