recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Gift Show Poland – nowe targi dla branży upominkowejPoprzedni artykuł 

Producenci i projektanci upominków, importerzy oraz osoby szukające prezentów na różne okazje spotkają się na premierowej edycji targów Gift Show Poland 2015. Wydarzenie skupiające branżę upominkową odbędzie się w dniach 22-24 maja br., w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie (ul. Marsa 56/62, Warszawa). Przez trzy dni na stoiskach zagranicznych i polskich wystawców zaprezentowane zostaną liczne artykuły promocyjne, gadżety reklamowe, prezenty okolicznościowe oraz opakowania.

- Targi Gift Show Poland tworzymy z myślą o potrzebach osób, które zajmują się upominkami i produktami reklamowymi zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Jest to platforma łącząca producentów, projektantów, sprzedawców z klientami poszukującymi ciekawych gadżetów i prezentów na potrzeby firm czy też osobistych uroczystości. Rynek upominków prężnie się rozwija, o czym będzie można przekonać się podczas targów, oglądając wiele pomysłowych artykułów promocyjnych. Atutem imprezy jest również możliwość nawiązywania w trakcie trzech dni międzynarodowych kontaktów.

Targi te będą dobrą okazją dla producentów opakowań do upominków oraz opakowań ozdobnych do zaprezentowania swojej oferty potencjalnym klientom oraz nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Polska Izba Opakowań objęła patronatem to wydarzenie i podczas targów posiadać będzie własne stoisko, na którym firmy opakowaniowe zrzeszone w Izbie będą mogły zamieścić swoje oferty oraz literaturę firmową. Chętnych do udziału w tym wydarzeniu prosimy o kontakt z biurem Izby (biuro@pio.org.pl) do 30 marca 2015 r.

Więcej informacji na temat Gift Show Poland znajduje się na stronie www.giftshow.pl

Na podstawie informacji PIO

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności