Graffiti Studio z maszynami HorizonPoprzedni artykuł 

Kolejne maszyny Horizon sprzedane przez firmę DERYA Sp. z o.o. z Tychów, będącej jedynym i autoryzowanym w Polsce przedstawicielem japońskiej firmy Horizon Inc., producenta maszyn introligatorskich. Tym razem zakupu dokonała drukarnia Graffiti Studio, z Jaworzna, której siedziba mieści się przy ulicy Na Stoku 78.

Firma rozpoczęła działalność w 2001 roku jako agencja reklamowa, działająca na lokalnym rynku w zakresie małej poligrafii i reklamy. Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze maszyny drukujące oraz dbałością o najwyższą jakość obsługi klientów (normy ISO), w kolejnych latach ugruntowała pozycję firmy na polskim rynku rozszerzając produkcję w zakresie nadruku na tworzywach oraz elementach estetycznych dla branży AGD i RTV, co do tej pory stanowi podstawę działalności. Stając się także ważnym partnerem dla zachodnich koncernów, budujących swoje fabryki na terenie Polski. Od roku 2011 Graffiti Studio Sp. z o.o. wraz z firmą Etisoft Sp. z o.o. współtworzy grupę o wszechstronnych możliwościach produkcyjnych. Nieustannie rozszerzając swoją działalność, wprowadzając do oferty nowe produkty oraz maszyny. Firma zdecydowała się na zakup Oklejarki BQ270 oraz Trójnoża HT30 C.

Oklejarka Horizon BQ 270 oferuje wiele dobrych i sprawdzonych rozwiązań, posiada zespół szybkoobrotowych frezów i nacinaków, natomiast sztywna konstrukcja szczęki trzyma równo wkład podczas frezowania i nakładania kleju. Układ bocznego klejenia, w którego skład wchodzą dwa obrotowe talerze są równomiernie ponacinane w miejscu styku kleju z wkładem książki. Stacja podawania okładki wyposażona jest w bęben zasysający a bigowanie okładki odbywa się automatycznie. Pełna automatyzacja narządu zapewnia krótki czas przygotowania maszyny do pracy oraz istnieje możliwość zapamiętania 200 prac.

Trójnóż Horizon HT 30 C -charakteryzuje się trwałością, nowoczesnością rozwiązań technicznych i solidnością wykonania. Urządzenie jest ustawiane automatycznie z panelu dotykowego LCD „touch and work”. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskano skrócenie czasu nastawienia urządzenia do ok. 1 min. Prostota rozwiązań kolorowego panelu dotykowego LCD pozwala na obsługę trójnoża nawet przez niewykwalifikowanego operatora. Silna i zwarta konstrukcja urządzenia gwarantuje wysoką jakość i precyzję cięcia. Zminimalizowano również poziom hałasu i wibracji podczas pracy maszyny.

Na podstawie informacji firmy DERYA Sp. z o.o.

Dodane 05.03.2018 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności