recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Innowacyjne podejście firmy Zebra Technologies do wzornictwa wyróżnione czwarty raz z rzędu nagrodą Red Dot AwardPoprzedni artykuł 

Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), lider na rynku komputerów mobilnych, skanerów oraz drukarek kodów kreskowych, oferujący również oprogramowanie i usługi zapewniające widoczność zasobów firmy w czasie rzeczywistym, ogłosiła, że mobilny komputer TC20 i wzmocniony smartfon TC25 otrzymały prestiżowe nagrody Red Dot Award za wzornictwo. Zebra została zaszczycona w ten sposób już czwarty rok z rzędu.

Firma Zebra przywiązuje dużą wagę do tego, żeby klient znajdował się w centrum wszystkich podejmowanych przez nią działań – ma to kluczowe znaczenie dla konsekwentnego doceniania jej portfolio produktów. Zespół projektowy nieustannie dąży do innowacji i rozwoju tworzonej linii produktów, a do każdej kolejnej wersji podchodzi jak do nowego wyzwania. Dzięki temu powstają ukierunkowane na klienta projekty skoncentrowane na ergonomii i wydajności. Proces projektowania urządzeń TC20 i TC25 opierał się na rozwiniętej współpracy – uczestniczyli w nim projektanci, inżynierowie, zespoły sprzedażowe i klienci. Wykorzystano też wieloletnie doświadczenie w zakresie innowacji w przedsiębiorstwach.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O NAGRODZONYCH PRODUKTACH FIRMY ZEBRA

  • Mobilne komputery TC20 i TC25 to wzmocnione urządzenia wyposażone w funkcję skanowania. Zaprojektowano je z myślą o małych firmach działających w branży handlu detalicznego, transportu i logistyki oraz z myślą o pracy terenowej.
  • Ekran o przekątnej 4,3” i system Android 7 zapewniają doświadczenie użytkownika znane ze smartfonów, a wytrzymałość zapewniona przez dodatkowe zabezpieczenie w razie upadku z wysokości 1,2 metra, odporność klasy IP54, funkcjonalność Push-to-Talk, rozbudowane akcesoria i funkcje ergonomiczne pozwalają klientom pracować szybciej i wydajniej.
  • Urządzenia z serii TC20 są na tyle małe, że mieszczą się w kieszeni, a jednocześnie są wystarczająco wydajne, by umożliwiały wykonywanie wielu zadań jednocześnie, zarządzanie zasobami, sprawdzanie cen i prowadzenie prac w magazynie.
  • Dzięki zintegrowanemu, dyskretnemu czytnikowi kodów kreskowych mobilne komputery TC20 i TC25 pozwalają na szybką i dokładną rejestrację praktycznie każdego kodu. Dotyczy to również elektronicznych kodów wyświetlanych na telefonach komórkowych, a nawet uszkodzonych, zarysowanych lub brudnych kodów kreskowych na etykietach.
  • Dzięki rozwiązaniu opartemu na komunikacji głosowej Workforce Connect PTT Pro firmy Zebra smartfony TC20 i TC25 zyskują funkcjonalność krótkofalówki, umożliwiając nawiązywanie szybkich połączeń PTT (push-to-talk) pomiędzy urządzeniami TC20/TC25 i innymi kompatybilnymi mobilnymi urządzeniami firmy Zebra, iPhone’ami, iPadami i wybranymi smartfonami z systemem Android. Tym sposobem zespoły mogą się komunikować między sobą, co przekłada się na lepszą obsługę klientów i wyższą wydajność pracy.
  • Inne urządzenia firmy Zebra®, które poprzednio otrzymały nagrodę Red Dot Product Design Award, to między innymi seria komputerów z ekranem dotykowym TC5, seria czytników kodów kreskowych DS8100, ultrawytrzymały skaner DS3600, seria osobistych asystentów zakupów MC18, system komputerów ubieralnych WT6000 oraz skaner pierścieniowy RS6000.

„Firmy wyróżnione nagrodą Red Dot Award wyznają zasadę, że o dobrym wzornictwie produktu nie decyduje tylko jego wygląd. Wiedzą, jak połączyć aspekty związane z innowacjami technicznymi, ergonomią i estetyką, by znaleźć taką równowagę między dobrym projektem i innowacyjnością, która zrobi wrażenie na sędziach” - powiedział Prof. Dr. Peter Zec, founder and CEO of Red Dot.

„Firma Zebra jest zaszczycona otrzymaniem nagrody Red Dot dla rodziny produktów TC2x. Rodzina produktów TC20 i TC25 to najnowsza odsłona serii wielokrotnie nagradzanych projektów, które podkreślają zaangażowanie firmy Zebra w tworzenie kreatywnych, intuicyjnych i efektywnych form. Nasze rozwiązanie produktowe TC2x powstało w wyniku dogłębnej analizy potrzeb naszych klientów korporacyjnych i pozwala na kontynuację zaangażowania firmy Zebra w zapewnienie bezprecedensowej widoczności i produktywności za pośrednictwem naszych urządzeń i rozwiązań” - powiedział Curt Croley, Senior Director, Innovation and Design, Zebra Technologies.

Na podstawie informacji firmy Zebra Technologies

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności