recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Kolejna edycja konkursu Art Of Packaging Debiuty 2018Poprzedni artykuł 

W tym roku nie ma żadnych limitów! NO LIMITS w projektowaniu opakowań. Jedynym LIMITEM jesteś TY sam i TWOJA wyobraźnia. Wyzwól zatem drzemiące w Tobie pokłady kreatywności, stwórz unikatowe opakowanie i zgłoś swój projekt do ART of PACKAGING Debiuty. Tegoroczni zwycięzcy będą automatycznie nominowani do nagrody głównej World Star w USA, gdzie ART of PACKAGING jest akredytowanym partnerem WPO. Udział w Konkursie jest całkowicie bezpłatny.

ART OF PACKAGING to ogólnopolski Konkurs na najlepsze opakowanie roku, organizowany od 2006 roku. Ideą Konkursu jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. ART OF PACKAGING ma dwie edycje: Debiuty oraz Professional.

Celem ART OF PACKAGING – Debiuty jest promowanie i nagradzanie pomysłów młodych artystów w segmencie projektowania opakowań; odkrycie i pokazanie branży opakowaniowej nowych talentów oraz wyjątkowych w formie i wartości użytkowej opakowań.

Opakowania i projekty mogą zgłaszać studenci i absolwenci szkół / uczelni, których profil związany jest z projektowaniem opakowań i wzornictwem przemysłowym.Przedmiotem Konkursu ART OF PACKAGING jest wyłonienie najlepszego opakowania na dowolny produkt – Perły wśród Opakowań, które nie funkcjonuje jeszcze na rynku, oraz zaprezentowanie potencjalnych możliwości wykorzystania go w praktyce. Nagrodzony zostanie najbardziej innowacyjny pomysł (projekt) na opakowanie dowolnego produktu, przedstawiony w formie wizualizacji i/lub zdjęć oraz prototypu jako wzoru doświadczalnego, będącego odwzorowaniem zaprojektowanego wyrobu zgodnie z przesłaną dokumentacją.

W Kategorii DEBIUTY każdego roku szukamy i wyławiamy perły wśród młodych artystów, projektantów, studentów i absolwentów uczelni, którzy z pasją rozwijają swój talent i umiejętności.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.01.2018 r.

Więcej informacji na stronie: www.artofpackaging.pl

Na podstawie informacji ZTP WIP PW

Dodane 08.01.2018 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności