Kolejna maszyna do formowania opakowań przestrzennych serii CE 1560-4 od Heiber & SchröderPoprzedni artykuł 

Na zakończenie roku 2017, który dla firmy Technograph był kolejnym z rzędu dynamicznie rozwojowym, zainstalowaliśmy KOLEJNĄ maszynę do formowania opakowań przestrzennych, serii CE 1560-4, produkowaną przez firmę Heiber & Schröder z Niemiec.

Jest to najbardziej zaawansowane i wydajne rozwiązanie do tego typu aplikacji na Świecie, a konfiguracja wyposażona w 4 tory pozwala na pracę z maksymalną wydajnością sięgającą do 40.000 sztuk na godzinę w przypadku Clam Shell, i do 48.000 sztuk na godzinę w przypadku tacek.

Przedmiotowa maszyna została wyposażona dodatkowo w wolnostojący system klejenia firmy HHS, z możliwością klejenia kontaktowego od spodu.

Ze względu za zaostrzające się przepisy dotyczące Recyclingu, jak również niski stopień marżowości plastików, przestrzenne opakowania kartonowe przechodzą swoisty renesans. Sukcesywnie odchodzi się od produkcji aplikacji wykonanych z tworzyw, tj. jak termo formowalne tacki, czy kubki, a surowcem wiodącym staje się ponownie karton czy tektura falista.

Maszyny produkowane przez firmę Heiber & Schröder cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na wysoką jakość wykonania, ale również z uwagi na bardzo dużą elastyczność w produkcji.

Wiedza Producenta pozyskiwana na przełomie ostatnich 30 lat przełożyła się w praktyce na zastosowanie szeregu udogodnień mających wpływ na szybkie zmiany prac, oraz na czas narządu, czyli parametry odgrywające fundamentalną rolę w dzisiejszych czas.

Wbrew ogólnej opinii maszyny serii CE przeznaczone są NIE TYLKO do dużych nakładów, a w rzeczywistości możemy zaoferować rozwiązania JEDNO, dwu, trzy, …, jak i sześcio torowe.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.technograph.pl, oraz do indywidualnych rozmów z naszymi handlowcami specjalizującymi się w opakowaniach.

Szczęśliwego Nowego Roku i Samych Sukcesów w Biznesie Życzy Technograph Team.

Na podstawie informacji firmy Technograph

Dodane 12.01.2018 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności