Konferencja „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”Poprzedni artykuł 

W tym roku zapraszamy wszystkich Państwa na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w dniach 19–20 października br. do Jastrzębiej Góry, do Primavery. W zeszłym roku spotkaliśmy się w górach w Szczyrku, tym razem wyruszamy nad polskie morze.

Będzie to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy. Jak zawsze nie zabraknie wielu interesujących wykładów prezentujących nowości i trendy, które zapewnią czołowi specjaliści w tej dziedzinie. Natomiast wieczorem będziemy mieć czas na integrację i lepsze poznanie siebie nawzajem.

Wszystkich zainteresowanych już dziś zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji pokoju w Primavera (tel. 58 774 45 51), gdyż gwarancję dostępności pokoi w tym obiekcie uzyskaliśmy tylko do 16 września br. Późniejsze rezerwacje pokoi będą dokonywane w miarę ich dostępności. Podczas rezerwacji należy podać hasło: Konferencja „Etykiety samoprzylepne” – wtedy otrzymacie Państwa rabat w wysokości 10% od cen cennikowych. Szczegóły w regulaminie.

Zgłoś swój udział

Na podstawie informacji organizatora

Dodane 03.08.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności