recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Maszyny Zechini w ofercie firmy DeryaPoprzedni artykuł 

Firma Derya sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ulicy Podleskiej 32 to jedyny, autoryzowany przedstawiciel wiodących marek maszyn poligraficznych w Polsce takich jak :HORIZON, RMGT( Ryobi,Mitsubishi) , FOLIANT, UCHIDA .Derya na rynku poligraficznym działa od 1993 roku, cały czas poszerzając swoją ofertę i konsekwentnie wprowadza na rynek najnowsze rozwiązania w dziedzinie introligatorni i druku , stąd decyzja o powiększeniu portfolio o maszyny włoskiego producenta urządzeń do oprawy twardej Zechini.

Firma Zechini założona została w Mediolanie w 1952 r. przez Fiorino Zechiniego, na początku zajmowała się obróbką metalu by później stać się firmą nie tylko rozpoznawalną we Włoszech. W 1995 r. Zechini tworzy dział związany z produkcją urządzeń do oprawy twardej dedykowanych przede wszystkim drukarniom z obszaru druku cyfrowego i offsetowego. Aktualnie w ofercie firmy można znaleźć urządzenia do produkcji okładek, zawieszania ich a nawet produkcji opakowań, kalendarzy i paszportów, linie pracujące w półautomacie i pełnym automacie. Zechini to marka od lat obecna na polskim rynku za sprawą różnych firm handlowych, mając nadzieję na stabilną współprace z firmą Derya wspartą wysokimi standardami serwisowymi i dostępem do części zamiennych pozwoli jeszcze mocniej zaistnieć marce Zechini na naszym rynku.

Firma Derya już dziś planuje Dni Otwarte w siedzibie firmy w Tychach, gdzie zostaną zaprezentowane najnowsze dostępne rozwiązania firmy Zechini, pozwalające wykonać cały proces produkcyjny książki w oprawie twardej na które już dziś wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Dni Otwarte Zechini odbędą się 21-22 lutego tego roku.

Na podstawie informacji firmy Derya

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności