Model Opakowania wzorową firmą województwa lubuskiegoPoprzedni artykuł 

Model Opakowania Sp. z o.o., jeden z liderów na rynku w zakresie produkcji opakowań tekturowych, został wyróżniony za swoją działalność statuetką i certyfikatem „Wzorowa Firma”. Nagrodę odebrał Dyrektor Zakładu – Pan Artur Drozdek.

Konkurs zorganizowało Wydawnictwo Europa Press Media pod Patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego – Pani Elżbiety Polak i Związku Powiatów Polskich. Jego celem było wyłonienie i nagrodzenie przedsiębiorstw, które mogą być wzorem dla innych, poszukujących nowatorskich rozwiązań w różnych segmentach biznesu.

Model Opakowania Sp. z o.o., to w opinii kapituły wskazującej nominację – przedsiębiorstwo o dużym potencjale, cieszące się ogromnym zaufaniem klientów w całym kraju, którzy doceniają wysoką jakość produktów, bogaty asortyment oraz nowoczesność firmy. Obecność w gronie wytypowanych „12-u Wzorowych Firm”, to potwierdzenie dokładania wszelkich starań, aby słowo „Jakość” było dominującym we wszystkich obszarach kojarzonych z Model Opakowania. Służą temu m.in. inwestycje w rozwój kadry pracowniczej oraz wprowadzanie innowacyjnych technologii.

Uroczysta Gala z wręczania nagród odbyła się 29 czerwca b.r. w Zielonej Górze, w hotelu Ruben

Na podstawie informacji firmy Model Opakowania Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności