Nowa siedziba firmy ZinartPoprzedni artykuł 

W ostatnim czasie wrocławska firma Zinart przeniosła się do nowej, przestronnej siedziby, zlokalizowanej przy ul. Polanowickiej 69. Nowoczesny budynek, usytuowany przy północnej obwodnicy Wrocławia, składa się z części biurowo-administracyjnej (w tym zaplecza socjalnego), mieszalni farb połączonej z laboratorium oraz magazynu wysokiego składowania. Całość zajmuje ok. 650 m2, z czego 500 m2 przypada na magazyn.

Mówi Adam Zindulski, prezes zarządu firmy Zinart: „Przenosiny do nowej siedziby to naturalny krok w naszym rozwoju, niejako wymuszony przez rynek i działających na nim klientów. Obecna lokalizacja jest optymalna z logistycznego punktu widzenia – znajdujemy się tuż przy budowanym właśnie największym węźle drogowym w Polsce, co zapewni odpowiednią komunikację we wszystkich kierunkach; pozwoli również szybko dotrzeć do i z wrocławskiego portu lotniczego. W usprawnienia logistyczne wpisuje się także magazyn wysokiego składowania, którym obecnie dysponujemy. Swego rodzaju wartością dodaną, docenianą przez wielu klientów, jest nasza mieszalnia farb graficznych, wyposażona w najnowocześniejszy, specjalistyczny sprzęt laboratoryjny. Przygotowujemy w niej – na zamówienie – tysiące kolorów farb offsetowych (także UV) oraz fleksograficznych UV sporządzanych w różnych skalach. Dla drukarń opakowaniowych, współpracujących z firmami z branży spożywczej, szczególnie interesujący powinien być fakt, że przygotowujemy także farby niskomigracyjne (LM)”.

Zinart to jeden z wiodących dostawców materiałów do druku offsetowego i fleksograficznego w regionie Polski południowo-zachodniej oraz firma systematycznie umacniająca swoją pozycję na rynku wielkoformatowego druku cyfrowego w skali całego kraju. Z myślą o obu segmentach, w których działa, stale rozbudowuje ona swoje struktury handlowe i serwisowe; aktywnie uczestniczy też w wydarzeniach branżowych, takich jak m.in. targi RemaDays Warsaw.
„Nasza pozycja na rynku druku konwencjonalnego w regionie Polski południowo-zachodniej jest od wielu lat stabilna. – kontynuuje Adam Zindulski. – Staramy się jednocześnie stale podnosić naszą aktywność na rynku druku cyfrowego. To bardzo perspektywiczny obszar branży poligraficznej, wpływający przy tym w coraz większym stopniu na naszą zyskowność”.

„Mamy nadzieję, że wszyscy klienci będą się dobrze czuli odwiedzając nas w nowej lokalizacji. Aranżacja przestrzeni biurowych wpłynęła też na większy komfort pracy osób zatrudnionych w firmie Zinart. Jednak największy wzrost ergonomii z pewnością odczuwają pracownicy laboratorium, mieszalni farb i magazynu. Niewątpliwie przenosiny z centrum Wrocławia na jego obrzeża to – w przypadku firmy handlowo-usługowej, jaką jesteśmy – właściwe posunięcie. Jest ono korzystne zarówno dla nas samych, jak też naszych kontrahentów z całej Polski” – podsumowuje Adam Zindulski.

Na podstawie informacji PAI PrintinPoland.com

Dodane 28.06.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności