Nowe rozwiązania z oferty Grafmasz na targach REMA DAYSPoprzedni artykuł 

W czasie zbliżających się targów REMA DAYS na stoisku Y20 hala F (7-9.02.2017) firma Grafmasz zaprezentuje szereg premierowych rozwiązań ze swojej oferty. Będą to zautomatyzowane wersje urządzeń do foliowania i lakierowania UV bazujące na znanych już na rynku urządzeniach oferowanych do tej pory w wersji półautomatycznej, urządzenia do bezmatrycowego złocenia wybiórczego arkuszy, automatyczna linia bigująco-falcująca oraz urządzenia do montażu okładek twardych i produkcji okładek twardych z zaokrąglonymi narożnikami.

W zakresie foliowania i złocenia bezmatrycowego zaprezentowane zostaną dwa urządzenia:

- foliarka EL 380 HP to urządzenie umożliwiające zarówno foliowanie arkuszy standardowymi foliami typu błysk, mat, soft touch jak również użycie specjalnych folii (złotych, srebrnych, miedzianych, przezroczystych, hologramowych i wielu innych) do złocenia bezmatrycowego, urządzenie w wersji nastołowej dedykowane do prac niskonakładowych

- foliarka Matrix 370 P z nowym, automatycznym podajnikiem arkuszy (pierwsza prezentacja w Polsce) to rozwiązanie dedykowane również do foliowania standardowego i złocenia bezmatrycowego, ale o większej wydajności i automatyce obsługi oraz wyższej jakości foliowania dzięki zastosowaniu pneumatycznego docisku z płynną regulacją, urządzenie może pracować zarówno z automatycznym podajnikiem jak i w wersji półautomatycznej z automatyczną separacją arkusza.

W zakresie całościowego lakierowania UV zaprezentowane zostanie dobrze znane na rynku urządzenie UV 53 do formatu B2 w wersji półautomatycznej oraz w wersji z automatycznym podajnikiem arkuszy.

Swoją premierę (pierwszy oficjalny pokaz w Polsce) będzie miał również długo wyczekiwany moduł falcujący czeskiego Cyklosa Trifold 360. Jest to dwukasetowa falcerka pracująca w linii z automatyczną bigówką Cyklos umożliwiająca falcowanie zbigowanych uprzednio arkuszy w formacie do SRA3 o gramaturze nawet do 350 gsm.

Urządzenie będzie pracować w linii z najnowszym modelem bigówko-perfówki Cyklos AIRSPEED z pobieraniem podciśnieniowym będącym wielofunkcyjnym urządzeniem, które oprócz bigowania umożliwia wykonywanie perforacji przerywanej poprzecznej (również fragmentarycznie), wzdłużnej i krzyżowej, wykonywanie otworów pod oprawę w spiralę , nacinanie i rozcinanie arkuszy.

Wśród prezentowanych maszyn nie zabraknie również półautomatycznego stołu do montażu okładek twardych przy użyciu kleju na gorąco.

Na stoisku zaprezentowane zostanie takżw urządzenie HCR do zaokrąglania rogów okładki twardej. HCR to urządzenie włoskiej firmy SCS Automaberg, której bezpośrednim przedstawicielem na polskim rynku jest Grafmasz. HCR to urządzenie nastołowe zaokrąglające w jednym przebiegu jeden róg okładki, ale w ofercie Grafmasz znajdują się również urządzenia automatyczne do prac wysokonakładowych pracujące w oparciu o tę samą technologię co model HCR.

Na podstawie informacji firmy Grafmasz

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności