Nowoczesny, szybki i przyjazny sposób zamawiania naklejek onlinePoprzedni artykuł 

Naklejki wycinane die-cut
Naklejki wycinane die-cut

Naklejkon.pl to nowoczesny, szybki i przyjazny sposób zamawiania naklejek online. To efektywne narzędzie współpracy z drukarnią dostępne non-stop.

Solidny partner w biznesie
Naklejkon.pl to platforma należąca do drukarni Booklet Group, która od niemal 20 lat obecna jest na polskim rynku poligraficznym. Czas ten to nieustanny rozwój technologiczny i personalny oraz wiedza i doświadczenie, które łącznie składają się na know-how stanowiące fundament dalszego, efektywnego rozwoju. Booklet Group to również rozwój ekologiczny i dlatego jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęliśmy stosować japońskie surowce do druku ink-jet'owego, które zapewniającą najwyższe, przyjazne środowisku naturalnemu standardy druku.

Efektywny sposób zamawiania
Platforma Naklejkon.pl umożliwia w łatwy i szybki sposób zamawianie naklejek przez Internet. Możesz zalogować się i złożyć zamówienie z każdego komputera z dowolnego miejsca i o każdej porze. System podpowie Ci kolejne kroki oraz wyśle informacje o etapie zamówienia. Istotnym elementem współpracy jest weryfikacja przed drukiem wszystkich plików dołączonych do zamówienia, tak aby jakość produktu gotowego była najwyższa. Dzięki takiemu podejściu możemy wychwycić potencjalne błędy i mamy gwarancję, że klienci będą zadowoleni z otrzymanych naklejek. Do dyspozycji jest również dział obsługi klientów, który służy pomocą na każdym etapie składania zamówienia. Wystarczy wybrać produkt, wgrać projekt naklejki i czekać na kuriera.

A to wszystko, aby zyskać zaufanie i budować trwałe relacje.
Zapraszamy do współpracy.

www.naklejkon.pl

Dodane 17.08.2017 r. przez Tomasz Zawada, Naklejkon.pl by Booklet Group S.C..
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności