Nowy prezes PFU planuje dalszy rozwój i stałe umacnianie pozycji lidera na rynku rozwiązań do skanowaniaPoprzedni artykuł 

Toru Maki objął stanowisko prezesa i CEO firmy PFU (EMEA) Limited. Celem, jaki stoi przed nowym CEO jest dalszy rozwój oraz stałe umacnianie pozycji PFU jako lidera w obszarze rozwiązań skanujących w regionie EMEA. Firma chce to osiągnąć nie tylko poprzez najwyższej jakości sprzęt, ale także dzięki skupieniu uwagi na oprogramowaniu PaperStream i ScanSnap oraz na usługach dodatkowych. Firma PFU (EMEA) Limited jest odpowiedzialna za sprzedaż i marketing skanerów dokumentowych firmy Fujitsu w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA) i jest wiodącym dostawcą profesjonalnych skanerów do użytku osobistego, biurowego, produkcji wysokonakładowej oraz pracy w grupach roboczych.

Toru Maki dołączył do Fujitsu w 1982 roku i dotychczas zajmował stanowiska zarówno z obszaru finansów i administracji, jak i pozycje kierownicze w dziale biznesowym skanerów. Przed objęciem nowej roli Toru Maki piastował funkcję szefa działu skanerów w Indiach oraz dyrektora ds. sprzedaży międzynarodowej. Toru Maki na co dzień pracuje w biurze w Wielkiej Brytanii.

"Innowacyjne podejście PFU polega na budowaniu technologii zorientowanej na klienta, co w konsekwencji zawsze przekładało się na to, że Fujitsu było liderem w swojej branży" - mówi Toru Maki, nowy prezes i CEO PFU (EMEA) Limited. "Jako prezes chcę nadal opierać się na tych filarach i pogłębiać relacje z klientami, aby w pełni zrozumieć ich potrzeby biznesowe".

Na podstawie informacji firmy PFU Limited

Dodane 21.06.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności