Nyala LED wciąż najpopularniejszaPoprzedni artykuł 

Nyala, flagowy ploter firmy swissQprint, po raz kolejny został wyróżniony w rankingu na najpopularniejszą drukarkę wielkoformatową w Europie.

Ploter ten, od trzech lat oferowany przez szwajcarskiego producenta, niezmiennie cieszy się największym uznaniem spośród produktów typu flat-bed w zakresie cenowym 130 000 – 500 000 EUR.

Do tej pory zainstalowano blisko 1000 ploterów wielkoformatowych swissQprint, z czego prawie połowę stanowią modele Nyala, dostępne aktualnie w najnowszej odsłonie LED, która zastąpiła wcześniejszą wersję urządzenia z tradycyjnym systemem utrwalania farb UV.

Zastosowanie technologii LED całkowicie wyeliminowało całkowicie odpady rtęciowe oraz emisję ozonu. Nowy rodzaj lamp jest wysoce energooszczędny i nie wymaga absolutnie żadnej konserwacji, dzięki czemu całkowity koszt posiadania plotera jest stosunkowo niski. Ponadto, dzięki konstrukcji modułowej, drukarki swissQprint są dostosowywane do bezpośrednich potrzeb klientów, zachowując możliwość późniejszego przekonfigurowania i rozbudowy.

Na podstawie informacji firmy SCORPIO Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności