OKI Europe wyposaża zaawansowane modele drukarek kolorowych A4 w opcję łączności bezprzewodowejPoprzedni artykuł 

OKI Europe Ltd wyposażyła dwa modele najpopularniejszych drukarek kolorowych A4, oferujące druk w wysokiej rozdzielczości, C332dn i MC363dn, w interfejs modułu sieci bezprzewodowej, w ten sposób podwyższając poziom wydajności pracy we współczesnych środowiskach biurowych.

Kompaktowa kolorowa drukarka C332dnW i kolorowe urządzenie wielofunkcyjne MC363dnW w nowej wersji mają teraz wbudowany interfejs sieci bezprzewodowej w standardzie, co upraszcza i usprawnia proces generowania wysokiej jakości wydruków na szerokiej gamie nośników, począwszy od formatów A6 aż po banery w rozmiarze 1,3 m. Prosta do konfiguracji nowa opcja bezprzewodowa stanowi dodatkowe udoskonalenie zaawansowanej opcji łączności tych innowacyjnych urządzeń LED, dzięki którym małe firmy mogą promować swoją markę i zaoszczędzić na kosztach związanych z outsourcingiem.

Kolorowa drukarka C332dnW zapewnia profesjonalną jakość druku w wysokiej rozdzielczości HD, która jest tak niezbędna w przypadku drukowania materiałów firmowych, w których estetyka odgrywa istotną rolę – od korespondencji, poprzez raporty oraz inne materiały wykorzystywane w bezpośrednich kontaktach z klientem. Podobnie jak model MC363dnw, drukarka ta wyposażona jest w opcję druku mobilnego, dzięki której można bezpośrednio drukować ze smartfonów czy tabletów. Oba modele kompatybilne są z Google Cloud Print 2.0 oraz funkcją AirPrint (Apple Inc.).

R E K L A M A
MC363dnW to superszybkie, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4, wyposażone w innowacyjne funkcjonalności, które pozwalają zaoszczędzić czas i zasoby finansowe, a jednocześnie zwiększyć wydajność do maksimum. Model ten to urządzenie wielofunkcyjne 4w1 (drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faks) umożliwiające dwustronne drukowanie w bardzo wysokiej rozdzielczości dostosowane do potrzeb profesjonalnych wydruków firmowych.

– Dążymy do zwiększania wydajności dla klientów poprzez stosowanie innowacyjnych rozwiązań – mówi Anna Emilia Dorrington, Senior Product Manager, OKI Europe Ltd. – Łączność bezprzewodowa to obecnie istotny element środowiska biurowego w dynamicznych firmach, dlatego wyposażyliśmy nasze dwa niezwykle popularne i uniwersalne modele w tę funkcjonalność.

Na podstawie informacji firmy OKI Europe Ltd

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności