PIXMA Home: Nowa seria drukarek „3 w 1” CanonPoprzedni artykuł 

Canon ogłosił wprowadzenie nowej serii wielofunkcyjnych drukarek atramentowych „3 w 1”, umożliwiających druk, skanowanie i kopiowanie na miarę potrzeb nowoczesnych gospodarstw domowych. Nowe urządzenia serii PIXMA oferują rozbudowane możliwości łączności Wi-Fi, stylową konstrukcję, kompaktowe wymiary i łatwość użytkowania. Nowe modele pozwalają użytkownikom drukować najwyższej jakości obrazy i wyraźny tekst, zaspokajając wszystkie domowe potrzeby w zakresie druku – od zadań domowych po zdjęcia do prywatnego archiwum.

Seria PIXMA to synonim domowego druku wysokiej jakości obrazów. Nowe modele wyposażono w szereg kreatywnych i użytecznych funkcjonalności, jak np. inteligentny interfejs użytkownika (UI), automatyczny druk dwustronny, łączność Wi-Fi oraz łączność przez Bluetooth o niskim poborze energii (Bluetooth Low Energy, BLE). Stylowa konstrukcja i kompaktowe wymiary urządzeń z tej serii pozwalają umieścić je dosłownie wszędzie, tak by każdy w domu miał do niech łatwy dostęp. Oprócz wysokiej jakości druku seria PIXMA pozwala wyzwolić kreatywność domowników dzięki atrakcyjnym funkcjom, takim jak druk ukrytych wiadomości czy bezpośredni wydruk zdjęć z Instagrama w kwadratowym formacie.

Cztery nowe drukarki w serii to:

  • PIXMA TS5150 – praktyczny i niedrogi model, dzięki któremu pojęcie „łatwość obsługi” nabiera nowego znaczenia. Urządzenie posiada oddzielne zbiorniki z atramentem FINE, który doskonale sprawdza się do druku domowych dokumentów.

  • PIXMA TS6150 – to kompaktowy 5-kolorowy model o wysokich parametrach, trwały i doskonały dla całej rodziny.

  • PIXMA TS8150 – 6-kolorowe urządzenie o stylowym wzornictwie.

  • PIXMA TS9150 – to model z najwyższej półki, idealny do druku wysokiej jakości zdjęć.

Proste w użyciu

Dzięki nowym drukarkom jeszcze łatwiej można uchwycić niezapomniane chwile na zdjęciach w jakości charakterystycznej dla profesjonalnych fotolabów. Urządzenia są intuicyjne w obsłudze, a przekątna ekranu wynosi od 2,5 cala w modelu TS5150 (z przyciskami) do 5 cali w modelu TS9150 (ekran dotykowy LCD). Dzięki inteligentnemu interfejsowi użytkownika konfiguracja połączenia bezprzewodowego jest maksymalnie uproszczona, a użytkownicy mogą błyskawicznie sprawdzić ustawienia druku i papieru. Z kolei funkcja automatycznego druku dwustronnego umożliwia zwiększenie tempa druku dokumentów i oszczędniejsze zużywanie papieru. Dwustronny podajnik papieru pozwala jednocześnie ładować zwykły papier do kasety przedniej, a papier fotograficzny – do tylnej.

Ulepszona łączność i możliwość błyskawicznego udostępniania

Niezawodna łączność Wi-Fi pozwala użytkownikom PIXMA Home drukować materiały ze smartfona czy tabletu jeszcze szybciej i elastyczniej. Aplikacja Canon PRINT eliminuje konieczność użycia komputera PC lub Mac do druku, kopiowania czy skanowania, dzięki czemu użytkownicy zyskują wygodę bezprzewodowej łączności, a także możliwość podglądu przed wydrukiem.

Za pomocą aplikacji Canon PRINT PIXMA Cloud Link pozwala użytkownikom drukować i ładować dokumenty i przesyłać zdjęcia do sieci społecznościowych i popularnych serwisów chmurowych, np. Google Drive. PIXMA Cloud Link stanowi idealne rozwiązanie dla amatorów zdjęć i fanów Instagrama, którzy chcą drukować wyraźne zdjęcia z kanałów społecznościowych. Wszystkie urządzenia z tej serii obsługują druk w tradycyjnym, kwadratowym formacie Instagrama, z ramkami lub bez, dzięki czemu użytkownicy mogą w domu przygotować starannie wykończone fotografie.

Seria PIXMA Home obsługuje AirPrint dla Apple iOS, Mopria® dla Android oraz urządzenia Windows 10 Mobile, dzięki czemu użytkownicy mogą błyskawicznie drukować potrzebne materiały. Drukarki posiadają nową funkcję BLE, która pozwala na parowanie i łączenie na stałe kompatybilnych urządzeń i drukarki. Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą aktywować na swoim modelu funkcję BLE i łatwo uruchomić połączenie Wi-Fi, a następnie drukować dokumenty z połączonych urządzeń. Po sparowaniu urządzenia i drukarki za pomocą Bluetooth za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT użytkownicy iOS i Androida automatycznie otrzymują komunikaty oraz są kierowani do dedykowanej instrukcji online, dzięki czemu mogą szybko i łatwo zidentyfikować problem i znaleźć jego rozwiązanie.

Kreatywność dla całej rodziny

Nowa aplikacja Message in Print firmy Canon pozwala użytkownikom umieszczać na wydrukowanych fotografiach niewidoczne wiadomości, np. animacje, muzykę, wideo lub tekst. Odbiorca może odszyfrować wiadomość po pobraniu aplikacji i umieszczeniu swojego iPhone’a nad wydrukowanym zdjęciem. Dzięki umożliwieniu dzielenia się wspomnieniami w osobisty, szczególny sposób Canon pomaga opowiadać kryjące się na zdjęciach historie.

Seria PIXMA jest kompatybilna z oprogramowaniem i usługami Canon przeznaczonymi do użytku rodzinnego, takimi jak Creative Park, CREATIVE PARK PREMIUM, Easy Photo-Print+ czy My Image Garden, przez co sprawia mnóstwo radości całej rodzinie i stymuluje kreatywność. Modele tej serii sprawią, że dzieci spędzą ciekawy i pełen zabawy dzień, drukując osobiste kartki, kalendarze czy zdjęcia do rodzinnego albumu. Dzięki PIXMA TS9150 jeszcze łatwiej można dodać odrobinę kreatywności i zastosować filtry Creative Filters bezpośrednio na zdjęciach, korzystając z 5-calowego ekranu dotykowego przy druku bezpośrednio z karty SD.

Nowe, stylowe wzornictwo

Urządzenia z serii PIXMA Home mają kompaktowe wymiary, dzięki czemu zmieszczą się w każdym pomieszczeniu bez ograniczania domowej przestrzeni. Ekskluzywne wzornictwo urządzenia PIXMA TS9150 tworzą kontrastujące faktury i kolory oraz specjalnie wygrawerowany emblemat.

Najwyższej jakości druk

Nowe tusze do modeli TS6150, TS8150 i TS9150 zapewniają najwyższej jakości druk w domu, ulepszone odwzorowanie kolorów i odporność na blaknięcie. W zależności od potrzeb użytkownicy mogą wybierać spośród tuszów standardowych, XL i XXL,7. Przy dużych wydrukach warto użyć tuszu XL – pozwala on wydrukować dwukrotnie więcej stron niż tusz standardowy (tusz XXL jest aż trzykrotnie bardziej wydajny).

Nowy, sześciokolorowy system drukowania modeli TS8150 i TS9150 umożliwia wydruk bardziej naturalnych i jaśniejszych zdjęć. Tusz Pigment Black pozwala uzyskać wyraźny, ostry tekst na dokumentach, a nowy tusz Photo Blue zmniejsza ziarnistość jasnych kolorów od niebieskiego po biały.

Gdy opowiadasz ważne historie rodzinne, chcesz mieć pewność, że słuchacze będą nimi oczarowani. Dzięki urządzeniom serii PIXMA zdjęcia nigdy nie wypadną blado. Od zadań domowych po fotograficzne wspomnienia – PIXMA Home to najwyższa jakość druku dla wszystkich rodzinnych potrzeb.

Na podstawie informacji firmy Canon Polska Sp. z o.o.

Dodane 21.08.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności