Premiera zgrzewarki Leister Hemtec ST w Atrium Centrum PloterowePoprzedni artykuł 

Premiera zgrzewarki Leister Hemtec ST w Atrium Centrum Ploterowe
Premiera zgrzewarki Leister Hemtec ST w Atrium Centrum Ploterowe

Marka Leister to synonim zgrzewarek. Najnowsze dziecko tego producenta to Hemtek ST to stacjonarna zgrzewarka do specjalnych zastosowań.

Podczas lipcowych Dni Otwartych z drukiem wielkoformatowym, miała miejsce premiera nowego urządzenia szwajcarskiej firmy Leister.

Premiera: Leister Hemtek ST

HEMTEK ST to zgrzewarka stacjonarna do szybkiej obróbki krawędzi tkanin termoplastycznych, w szczególności banerów i siatek mesh.

HEMTEK ST to doskonałe rozwiązanie dla małych agencji reklamowych oraz dużych drukarni, jako uzupełnienie modeli samojezdnych do efektywnego zgrzewania wydruków mniejszego formatu, na przykład. 1 x 1, 3 x 1, 2 x 2 metra.

Nowatorska konstrukcja HEMTEK ST rozwiązuje wiele problemów związanych ze zgrzewaniem automatami samojezdnymi. Urządzenie można umieścić w dowolnym miejscu na stole, do zgrzewania nie jest wymagane przygotowanie podłoża o dużej powierzchni a materiał przeznaczony do zgrzewania również nie wymaga specjalnego przygotowania. Dlatego w przypadku małych formatów proces ten jest wielokrotnie szybszy.

Dzięki bieżącej kontroli naciągu materiału podczas zaciągania, efekt pomarszczenia materiału praktycznie nie występuje. Zgrzewarka charakteryzuje się maksymalnie uproszczoną budową, co sprawia, że koszty eksploatacji są niskie a jej obsługa nie wymaga szkolenia. Opuszczanie i podnoszenie dyszy jest wykonywane pedałem i w połączeniu z praktycznym zawijakiem zgrzewanie jest niezwykle proste, estetyczne i szybkie.

Leister Hemtek ST osiąga realną prędkość zgrzewania banerów do 10-12 metrów bieżących na minutę i przeznaczona jest do zgrzewania krawędzi banera pod oczka. Dzięki prowadnicom posłuży także do zagrzewania tuneli oraz linek w krawędziach. Hemtek ST posiada 3 szerokości wałków: 20, 30 i 40 mm.
Hemtek cechuje się prostą regulacją parametrów za pomocą pokręteł na obudowie. Warto wspomnieć, że urządzenie posiada funkcję automatycznego wychładzania grzałki.

Klasyka gatunku: Leister Uniplan E

Uzupełnieniem zgrzewarki Leister Hemtec może być wszechstronny model Uniplan E.

Uniplan E to profesjonalna zgrzewarka samojezdna do plandek, banerów, siatek mesh oraz innych termoplastycznych tkanin technicznych.

Ten wielozadaniowy, lekki i niezawodny model umożliwia wykonanie praktycznie każdego rodzaju łączenia: na zakładkę, tuneli, krawędzi pod oczka, kedrów, linek, pasów wzmacniających i po łukach.

Uniplan E jest wyposażony m.in. w: elektroniczny układ stabilizacji i płynną regulację parametrów zgrzewania, co gwarantuje wysoką estetykę i pełną powtarzalność rezultatów bez względu na warunki panujące na hali.

Możliwość montażu akcesoriów pomocniczych w tym zawijaka do krawędzi i przystawki do linek i kedrów ułatwia codzienną pracę. Uniplan E to idealne rozwiązanie jako podstawowa zgrzewarka w każdej drukarni wielkoformatowej i plandekarni. Zgrzewarka dostępna z dyszą 20 lub 30 mm.

Uniplan oferuje prędkość zgrzewania do 7.5 metrów na minutę, z zachowaniem pełnej kontroli procesu i powtarzalności rezultatów dzięki elektronicznej regulacji w układzie zamkniętym. Płynną regulację wszystkich parametrów zgrzewania potwierdza cyfrowy wyświetlacz. Dodatkowe atuty Uniplan’a to układ autostartu i opuszczana rolka prowadząca. Skuteczne zabezpieczenia przed przegrzaniem w przypadku marki Leister są standardem.

Dystrybutorem zgrzewarek Leister jest Atrium Centrum Ploterowe.

www.atrium.com.pl

Dodane 11.07.2017 r. przez Paweł Stania, Atrium Centrum Ploterowe.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności