Przyznano Gazele Biznesu 2017. Ediko wśród najdynamiczniej rozwijających się firm w PolscePoprzedni artykuł 

Podczas uroczystej gali w hotelu Hilton przedstawiciele najdynamiczniej rozwijających się firm z Mazowsza odebrali statuetki Gazel Biznesu 2017. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw znalazła się firma Ediko, specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu sferą druku w firmie.

Gazele Biznesu to prestiżowy plebiscyt organizowany nieprzerwanie od 2000 r. w wielu krajach Europy, m.in. w Szwecji, Danii czy na Litwie, wyróżniający najprężniej rozwijające się firmy. W polskiej edycji rankingu zostały uwzględnione przedsiębiorstwa, które w ostatnich trzech latach mogły pochwalić się wzrostową tendencją przychodów (powyżej 3 mln zł rocznie) oraz nie odnotowały w tym czasie strat. – Gazele Biznesu to dla nas duże biznesowe wyróżnienie, potwierdzające, że objęty przez nas kierunek jest słuszny – mówi prezes Ediko, Łukasz Laskowski, który z ramienia firmy odebrał nagrodę.

W ciągu ostatnich trzech lat firma Ediko za swój rozwój uzyskała szereg wyróżnień, m.in. tytuł „Efektywna Firma 2016” i „Partner roku” firmy Samsung, a ich aplikacja MPS Satellite otrzymała wyróżnienie Gazety Finansowej, jako najlepsze rozwiązanie IT dla sektora MŚP. W najbliższej przyszłości firma planuje, dzięki ścisłej współpracy z partnerami, prezentację kolejnych autorskich rozwiązań, mających uatrakcyjnić portfolio produktowe. – Obecne tempo rozwoju skłania nas do stałego powiększania zespołu, dlatego jedną z największych czekających nas inwestycji jest otwarcie nowego oddziału firmy. Będzie on zlokalizowany w Trójmieście – dodaje prezes Łukasz Laskowski.

Na podstawie informacji firmy Ediko

Dodane 23.03.2018 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności