recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

PWPW S.A. na 21. Pikniku NaukowymPoprzedni artykuł 

21. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik miał miejsce 3 czerwca br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Stoisko PWPW S.A. cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci jak też dorosłych.

Personalizacja pamiątkowych kart

Wśród atrakcji dla najmłodszych nie zabrakło personalizacji kart z zabezpieczeniami w postaci OVI, farby świecącej w UV oraz farby termochromowej, na których znalazły się dane: imię, nazwisko, zdjęcie i podpis małego posiadacza dokumentu. W podpisie MRZ na awersie karty zamarkowaliśmy datę, miejsce i nazwę wydarzenia. Karty co roku cieszą się ogromnym powodzeniem wśród osób odwiedzających stoisko. Są nie tylko ciekawą pamiątka, ale pozwalają też na pokazanie odwiedzjącym jak działa (taki prosty) system do pobierania danych i personalizacji dokumentów.

Wykłady z ekspertem

Specjalnie dla dzieci, przygotowaliśmy wspólnie z pracownikami Biura Badań Rozwoju i Innowacyjności „aktywne wykłady” z zabezpieczeń banknotów i dokumentów. Przygotowano do tego celu specjalne folderki. W ten sposób dzieci poznając najważniejsze zabezpieczenia (znak wodny, cechy druku stalorytniczego, zabezpieczenia zmienne optycznie), mogły od razu weryfikować wiedzę przyklejając dane zabezpieczenia w odpowiednim miejscu foldera. Pozwoliło to na zaangażowanie uwagi maluchów, które w skupieniu słuchały, wpatrzone w naszych ekspertów. Z wiedzy i doświadczenia ekspertów chętnie korzystali także rodzice.

Konkurs z wiedzy o PWPW

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się też konkursy wiedzy o PWPW S.A. i jej produktach organizowane przez pracowników na stoisku. W konkursie można było wygrać niebagatelne 350 tysięcy złotych… w brykiecie oraz wiele innych ciekawych nagród.

Na podstawie informacji firmy PWPW S.A.

Dodane 10.06.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności