Rowerzyści pojechali 10. raz Modelowym TraktemPoprzedni artykuł 

Szlak rowerowy Modelowy Trakt powstał z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia firmy w Biłgoraju. Pierwszy przejazd odbył się 14 czerwca 2008 roku, zaraz po uroczystym przecięciu wstęgi przez prezesa, Krzysztofa Jażdżyka. Trasa rajdu biegnie w całości urokliwymi zakątkami Puszczy Solskiej.

Rajd cieszy się ogromną popularnością. Lista uczestników zamyka się szybko. Rajd podzielony jest na trasy i grupy. Od 5 lat rajd i piknik rodzinny mają swój wyjątkowy klimat. Był już rajd na motywach pirackich, królewskich, czy stylu Bollywood. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „Kosmiczna przygoda”. Przy zakładzie Modela stanęła ogromna tekturowa rakieta, nie zabrakło innych kosmicznych elementów: planet, gwiazd, statków kosmicznych. Po raz drugi grupy rowerzystów jechały z instruktorami z firmy.Swoje grupy poprowadzili: Dorota Padiasek, Agnieszka Proć, Damian Żyła, Mariusz Rój, Dariusz Malec, Jacek Markiewicz, Andrzej Mazurek, Andrzej Cudziło, Jurek Małek, Marcin Nizio, Jarek Niedźwiecki, Mirosław Koman, Adrian Świąder.

- Jestem na rajdzie po raz trzeci. To naprawdę wspaniała impreza i świetny sposób na spędzenie aktywnie soboty. Pogoda dopisała, nie było uciążliwego upału. Dzieci świetnie się bawiły malując rakiety i walcząc tekturowymi mieczami – mówi pani Agnieszka z Biłgoraja.

Na podstawie informacji firmy Model Opakowania sp. z o. o.

Dodane 27.06.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności