recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Schur Flexibles Poland z kolejnymi nowościamiPoprzedni artykuł 

Ultra cienka folia barierowa BarrierTop X 35 to kolejny produkty w portfolio Schur Flexibles Poland. Nowoczesne technologie druku pozwolą lepiej dostosować ofertę do wymagań klientów.

Schur Flexibles Poland nieustannie pracuje nad dostosowaniem swojej oferty do rosnących oczekiwań konsumentów. Efektem tych prac jest folia barierowa BarrierTop X 35, która poprawi jakość opakowań spożywczych. Folia BarrierTop X 35 to unikatowe połączenie małej grubości opakowania z odpornością na rozdarcie i doskonałym przetwarzaniem na maszynach pakujących. Przy grubości zaledwie 35 μ opakowanie zapewnia maksymalną ochronę produktów. Wyjątkowa przejrzystość umożliwia doskonałą prezentację zawartości, przez co idealnie nadaje się do pakowania schłodzonej żywności, wędlin, serów, ryb oraz produktów suchych. Kolejnym wyróżnikiem BarrierTop X 35 jest wysoka bariera tlenowa i aromatyczna.

Zwiększona wydajność i zrównoważony rozwój całego procesu pakowania prowadzi do zmniejszenia ilości odpadów opakowaniowych. – Jako wiodący dostawca elastycznych rozwiązań opakowaniowych ponosimy odpowiedzialność za środowisko, dlatego nasze produkty i procesy są tak przyjaznymi dla środowiska, jak to tylko możliwe. Inwestujemy w rozwój nowych rozwiązań opakowaniowych, które zapewniają maksymalną ochronę produktu i niezmiennie wysoką funkcjonalność, a jednocześnie minimalizują negatywny wpływ na środowisko – mówi Marek Pawlak, prezes Schur Flexibles Poland.

Na podstawie informacji firmy Schur Flexibles Poland

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności