Schur Flexibles Poland z tytułem Gazeli BiznesuPoprzedni artykuł 

Wiodący producent opakowań giętkich, firma Schur Flexibles Poland, została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu. Marka spełniła wszystkie kryteria oceny i została wyróżniona prestiżową nagrodą.

Gazele Biznesu to najważniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w kraju. Celem rankingu jest promowanie przedsiębiorczości i dobrych praktyk prowadzenia biznesu. Schur Flexibles Poland znalazł się już po raz czwarty na liście najlepszych firm. – Ta nagroda potwierdza dobrą reputację oraz wiarygodność naszej firmy. Od wielu lat współpracujemy z największymi markami branży FMCG, dla których produkujemy opakowania – mówi Marek Pawlak, prezes Schur Flexibles Poland. – Dzięki dobrej organizacji pracy i ciągłemu rozwojowi jesteśmy liderem rynku – dodaje. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zyski.

Schur Flexibles Poland istnieje na polskim rynku od 1991 r. Należy do globalnej grupy kapitałowej Schur Flexibles Group. Specjalizuje się w produkcji opakowań do branży higienicznej, spożywczej i tytoniowej, z których na co dzień korzystają konsumenci na całym świecie. Firma dysponuje jednym z najlepiej wyposażonych laboratoriów w branży opakowaniowej, dzięki czemu jest w stanie zaprojektować najbardziej innowacyjne rozwiązania. Rocznie przedsiębiorstwo wytwarza ponad 6 tys. ton opakowań foliowych.

Na podstawie informacji firmy Schur Flexibles Poland

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności