recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

SCORPIO na targach REMA DAYS 2018Poprzedni artykuł 

SCORPIO Sp. z o.o. wraz ze swoimi partnerami handlowymi serdecznie zaprasza na targi RemaDays 2018, które odbędą się w dniach 7-9 lutego w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Wśród różnorodnych eksponatów zadebiutuje Nyala LED – najnowsza odsłona sztandarowego plotera wielkoformatowego swissQprint, zaprezentowanego po raz pierwszy na targach FESPA 2017. Wprowadzenie technologii LED do utrwalania farb UV nie tylko zapewniło wciąż doskonałą jakość wydruku, ale pozwoliło także obniżyć koszty eksploatacji maszyny, a dzięki niższej temperaturze utrwalania – zwiększyć również gamę potencjalnych zastosowań.

Kolejną premierą targową, prezentowaną na stoisku SCORPIO (hala F, stoisko T23) będzie najnowszy model plotera wielofunkcyjnego z serii CMS firmy Lasercomb, który dzięki specjalnej głowicy z wymiennymi końcówkami umożliwia cięcie nożem, bigowanie, frezowanie czy nawet pisanie na podłożach. Podczas targów RemaDays 2018 pokazywać będziemy przede wszystkim zastosowanie niniejszego rozwiązania do wykonywania małych serii różnorodnych opakowań.

Po raz pierwszy na polskich targach zaprezentowana zostanie także lakierówka Elite Label 10 do etykiet amerykańskiej firmy Kompacwspółpracującą z rolową drukarką do etykiet Astrojet M1C, działającą na bazie coraz popularniejszej technologii memjet®. Współpraca tych rozwiązań umożliwia kompleksowe wykonanie etykiet i zabezpieczenie ich lakierem UV.

Zaprezentowane zostanie także urządzenie do domingu PM1 firmy Demak, służące do produkcji wypukłych etykiet poliuretanowych. PM1 to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, które umożliwia wytwarzanie, obok standardowych etykiet, także tych o skomplikowanych kształtach i bardzo drobnych elementach – tzw. mikrodoming.

Na stoisku SCORPIO zobaczyć także będzie można zgrzewarkę T300 firmy Miller Weldmaster, światowego lidera w zakresie rozwiązań do zgrzewania tkanin technicznych. Ta jedna z najpopularniejszych zgrzewarek amerykańskiego producenta może wykorzystywać zarówno gorący klin, jak i gorące powietrze, umożliwiając wykonanie wielu różnych typów zgrzewów używanych do produkcji namiotów, plandek, pokrowców, banerów itp.

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości na stoisko T23 w hali F!

Na podstawie informacji firmy SCORPIO Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności