recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Lektury dla profesjonalisty

SCORPIO zaprasza na Targi PLASTPOL 2017Poprzedni artykuł 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznej 21. Edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i GumyPLASTPOL w Kielcach, które odbędą się w dniach 23-26 maja 2017 r.

Na stoisku targowym numer 12 w hali C zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania tampondrukowe, przeznaczone do znakowania detali z tworzyw sztucznych, metali czy szkła dla różnych dziedzin przemysłu (motoryzacyjnego, medycznego, opakowaniowego, RTV/AGD).

Z szerokiej oferty urządzeń firmy Tampoprint pokażemy po raz pierwszy rozwiązanie Module One – półautomatyczny system drukujący do zadruku detali w trzech kolorach, który można indywidualnie konfigurować według potrzeb klienta, maszynę do tampondruku V-DUO oferującą szeroki zakres zastosowań i zapewniającą wysoką precyzję przy zadruku detali o średnicy do 90 mm oraz standardową maszynę do niezależnej, własnej produkcji klisz – Cliche Laser Plus.

Zaprezentujemy także stanowisko laserowe Penteq LG 200. To ekonomiczny laser znakujący do różnych zastosowań, który można łatwo rozbudować o różne opcje, dopasowane do indywidualnych wymagań klientów.

Spośród innych rozwiązań, będziemy mieli również okazję przedstawić Państwu inkjetową drukarkę UV LED do niskonakładowego zadruku detali przemysłowych.

Czekamy na Państwa w Hali C na stoisku 12

Na podstawie informacji firmy SCORPIO Sp. z o.o.

Dodane 17.05.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2017 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności