SCORPIO zaprasza na Targi PLASTPOL 2017Poprzedni artykuł 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznej 21. Edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i GumyPLASTPOL w Kielcach, które odbędą się w dniach 23-26 maja 2017 r.

Na stoisku targowym numer 12 w hali C zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania tampondrukowe, przeznaczone do znakowania detali z tworzyw sztucznych, metali czy szkła dla różnych dziedzin przemysłu (motoryzacyjnego, medycznego, opakowaniowego, RTV/AGD).

Z szerokiej oferty urządzeń firmy Tampoprint pokażemy po raz pierwszy rozwiązanie Module One – półautomatyczny system drukujący do zadruku detali w trzech kolorach, który można indywidualnie konfigurować według potrzeb klienta, maszynę do tampondruku V-DUO oferującą szeroki zakres zastosowań i zapewniającą wysoką precyzję przy zadruku detali o średnicy do 90 mm oraz standardową maszynę do niezależnej, własnej produkcji klisz – Cliche Laser Plus.

Zaprezentujemy także stanowisko laserowe Penteq LG 200. To ekonomiczny laser znakujący do różnych zastosowań, który można łatwo rozbudować o różne opcje, dopasowane do indywidualnych wymagań klientów.

Spośród innych rozwiązań, będziemy mieli również okazję przedstawić Państwu inkjetową drukarkę UV LED do niskonakładowego zadruku detali przemysłowych.

Czekamy na Państwa w Hali C na stoisku 12

Na podstawie informacji firmy SCORPIO Sp. z o.o.

Dodane 17.05.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności