recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

SCORPIO zaprasza na Targi PLASTPOL 2018Poprzedni artykuł 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznej 21. Edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Kielcach, które odbędą się w dniach 22-25 maja 2018 r.

Na stoisku targowym numer 12 w hali C zaprezentujemy różnorodne techniki znakowania elementów z tworzyw sztucznych, gumy czy metali dla różnych dziedzin przemysłu (motoryzacyjnego, medycznego, opakowaniowego, RTV/AGD).

Z szerokiej oferty urządzeń firmy Tampoprint pokażemy kompaktową i konfigurowalną wersję półautomatycznego systemu drukującego Module One S wyposażonego w dwukolorową tamponiarkę V 90/90 Duo oraz w stację aktywacji powierzchni oraz podsuszania podczerwienią, maszynę tampondrukową TSM 90 w wersji jednokolorowej z poprzecznym przesuwem kałamarza do wykonywania długich nadruków, oraz w pełni elektryczną tamponiarkę Entrance 90 oferującą zadruk detali o wysokości do 750 mm i głębokości do 300 mm.

Zaprezentujemy także stanowisko laserowe Penteq LG50. To ekonomiczny laser znakujący do różnych zastosowań o obszarze znakowania 120 x 120 mm, który można rozbudować o programowalny uchwyt do znakowania elementów cylindrycznych i stożkowych.

Spośród innych rozwiązań, będziemy mieli również okazję przedstawić Państwu inkjetową drukarkę UV firmy Mimaki UJF-7151 z płaskim stołem, umożliwiającą zadruk różnorodnych podłoży: paneli i frontów, obudów urządzeń elektronicznych i wiele innych produktów, których rozmiar nie przekracza formatu B2 oraz 153 mm wysokości.

Czekamy na Państwa w Hali C na stoisku 12 !

Na podstawie informacji firmy SCORPIO Sp. z o.o.

Dodane 10.05.2018 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności