recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

SCORPIO zaprasza na targi TECHTEXTIL 2017Poprzedni artykuł 

W dniach 9-12.05.2017r. we Frankfurcie nad Menem odbędą się Międzynarodowe Targi Tekstyliów i Włóknin Technicznych –TECHTEXTIL. Swoja ofertę na targach zaprezentuje firmaMiller Weldmaster, światowej klasy producent urządzeń zgrzewających.

Na stoisku F34, na hali 3 zaprezentowana zostanie m.in. zgrzewarka na gorące powietrze 112 Extreme, która służy do łączenia materiałów na skalę przemysłową z prędkością do 20m/min. Rozwiązanie to optymalnie nadaje się produkcji np. kurtyn firanowych do naczep dla TIR-ów oraz namiotów.

Amerykański producent pokaże także popularne rozwiązania z serii T: wszechstronną zgrzewarkę T300 oraz jej szerszą wersję – zgrzewarka T600. Dzięki różnorodnym konfiguracjom, znajdują one szerokie zastosowanie przy produkcji namiotów, dmuchańców i pontonów, markiz, rolet czy banerów.

Wśród wystawianych maszyn znajdzie się także kompaktowa zgrzewarka Triad Extreme do zgrzewania klinowego oraz system Moduline, oferujący rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Na podstawie informacji firmy SCORPIO Sp. z o.o.

Dodane 29.04.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności