Seminarium fotograficzne - Urs Recher - BroncolorPoprzedni artykuł 

W dniach 06-08 czerwca 2017 r. (wtorek, środa i czwartek) odbędą się w naszej siedzibie seminaria fotograficzne o bardzo szerokiej tematyce. Poprowadzi je Urs Recher - uznany w branży fotograf, trener i konsultant producenta marki Broncolor, autor książki "Light Architecture".

Seminaria są realizowane według nowego autorskiego programu Ursa Rechera, prezentujemy je w Polsce po raz pierwszy. Pokażemy efektowne techniki oświetlania światłem błyskowym, ciągłym i mieszanym. Użyte zostaną najnowsze technologie z oferty Broncolor, w tym kompakty Siros (studyjne i mobilne) z różnymi modyfikatorami, w tym reflektorami Para. Znajdzie się tu z pewnością coś interesującego zarówno dla zawodowców, jak i dla amatorów stawiających pierwsze kroki w dziedzinie fotografii profesjonalnej, ale także dla osób kreatywnych i producentów reklam.

Program:

Program szkoleń składa się z 6 różnych bloków tematycznych. Każdego dnia odbędą się 2 bloki z przerwami na relaks, posiłek, napoje i ewentualne dyskusje. Czas trwania każdego bloku - około 3 godzin. Jeśli dopisze pogoda, spróbujemy przekazać tajniki pracy z szybką synchronizacją błysku w plenerze.

Dzień I - 06.06.2017 godz. 10:00 - 17:00:

Seminaria skierowane do wszystkich fanatyków fotografii (amatorów, studentów, asystentów, zawodowców wszystkich dziedzin fotografii).

- blok 1:

Teoria światła przedstawiona w ciekawy i przystępny sposób konkretnymi przykładami zdjęć. Każde zdjęcie to inne zagadnienie. Dużo informacji o użytym oświetleniu, parametrach oraz procesie powstawania omawianych zdjęć. Urs przekaże mnóstwo uporządkowanej wiedzy i zdradzi wiele tajemnic oraz 'sztuczek'. Odpowie na wiele nurtujących Was pytań.

- blok 2:

Fotografia ludzi (ciało i portret) z wykorzystaniem tylko jednego źródła światła. Coś dla (zaawansowanych) amatorów chcących uzyskać profesjonalne efekty mając do dyspozycji ograniczone fundusze na sprzęt. Urs pokaże możliwości, jakie daje jeden dobrze dobrany modyfikator światła, jeśli posiada się wiedzę jak i gdzie je postawić.

Dzień II - 07.06.2017 godz. 10:00 - 17:00:

Prezentacja bardziej skomplikowanych ustawień świateł dla zdjęć typu portret, beauty i ciało.

- blok 3:

Zdjęcia 'z bliska'. Skomplikowane ustawienia mające na celu uzyskanie najwyższej jakości portretów i zdjęć beauty. Precyzyjne i niezbędne informacje jak skóra reaguje na różne rodzaje oświetlenia.

- blok 4:

Tematyka podobna do bloku 3, ale bardziej skupiona na ciele niż twarzy. Jak fotografować ciało, jak modulować i zarysować kształt ciała. Interakcja między rodzajem oraz kątem padania światła, a tonacją i wyglądem skóry.

Dzień III - 08.06.2017 godz. 10:00 - 17:00:

Dużo wiedzy dla profesjonalistów z różnych dziedzin fotografii (produkt, sport, taniec), zobrazowanej sesjami fotograficznymi.

- blok 5:

Szkolenie techniczne z pokazami 'na żywo'. Fotografia "High Speed". Mrożenie ruchu w fotografii produktu i fotografii ludzi.

- blok 6:

Zdjęcia 'out-of-the box'. Różne ustawienia modelki i planu zdjęciowego.

Ilość miejsc jest ograniczona - prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Na podstawie informacji organizatora

Dodane 31.05.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności