Sharp partnerem technologicznym konferencji Web-2-Print-4-Printers & MISPoprzedni artykuł 

Sharp CEE został partnerem technologicznym konferencji Web-2-Print-4-Printers & MIS. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca w Warszawie.

Podczas spotkania uczestnicy wysłuchają pięciu prelekcji dotyczących najnowszych trendów w informatyce i zarządzaniu drukarnią oraz poznają rozwiązania pozwalające na bezproblemową komunikację z klientem regularnym, tradycyjnym oraz internetowym. Konferencję podsumuje wykład Andrzeja Czyża - Wizja nowej ery w poligrafii.

Nasze systemy produkcyjne oraz dedykowane im rozwiązania pozwalają nie tylko osiągnąć doskonałą jakość druku, ale także w pełni zoptymalizować procesy związane z przepływem zadań w drukarni. – powiedział Adam Bieniewski, Regional PPL Manager Sharp CEE.  – Konferencja Web-2-Print-4-Printers & MIS to doskonała okazja, aby wymienić opinie dotyczące najnowszych trendów i rozwiązań służących sprzedaży usług przez Internet. – dodał.

Każdy z uczestników konferencji będzie również mógł w praktyce  poznać możliwości flagowego systemu produkcyjnego Sharp Polaris PRO MX-6500N i bezpłatnie wydrukować wybrane zlecenie w dogodnym terminie w Showroomie Sharp w Warszawie.

Sharp Polaris PRO MX-6500N to nagrodzony przez Buyers Laboratory system produkcyjny zapewniający uniwersalność, wysoką wydajność i precyzyjne sterowanie kolorem. System został szczególnie doceniony za możliwość automatycznej produkcji w linii broszur bez marginesów oraz integrację panelu sterującego urządzeniami z kontrolerem druku EFI Fiery® Command WorkStation®.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracji można dokonać elektronicznie na stronie internetowej konferencji www.konferencje.swiatpoligrafiipro.pl/rejestracja

Na podstawie informacji firmy Sharp Electronics Europe

Dodane 11.06.2015 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności