recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Sprzedażowy „hit” Deryi w drukarni Łuczak & Moś z PoznaniaPoprzedni artykuł 

Kolejna instalacja maszyn Horizon firmy Derya Sp. z o.o w poznańskim Zakładzie Poligraficznym Moś i Łuczak. Firma istnieje na rynku od 01.03.1992 roku. Założycielami są Grzegorz Łuczak i Ryszard Moś. Firma w krótkim czasie wypracowała sobie dobrą opinię tym samym zaowocowało to rosnącą liczbę klientów nie tylko z Wielkopolski ale i całego kraju.

Po długoletniej współpracy drogi założycieli firmy rozeszły się i od 01.01.2007 roku jedynym właścicielem pozostaje Pan Grzegorz Łuczak. Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia ponad 60 pracowników, którzy są profesjonalistami posiadającymi ogromną wiedzę na temat wykonywanego rzemiosła. Dbając o każdy szczegół zamawianego towaru nie tylko w kraju, ale także na całym świecie grono zadowolonych odbiorców powiększa się i daje coraz większą satysfakcję.

Drukarnia oferuje druk offsetowy do formatu B0, wszelkiego rodzaju druki od akcydensów po złożone prace introligatorskie, które zdobywają nagrody i wyróżnienia najpiękniejszych i najlepiej wydanych książek na rodzimym rynku oraz w konkursach zagranicznych w Niemczech, USA oraz Chinach Wszystko to dzięki urządzeniom do wszystkich dostępnych na rynku rodzajów opraw, oraz doświadczeniu i kreatywności pracowników drukarni. Tym razem wybór padł na japońską maszynę marki Horizon Inc. oklejarkę BQ 470 PUR. Dostawcą oklejarki jest firma Derya z Tychów jedyny, autoryzowany przedstawiciel firmy Horizon na terenie Polski.

Oklejarka BQ 470 przeznaczona jest do klejenia książek z najtrudniejszych materiałów o podwyższonej wytrzymałości, klejenia średnich i niskich nakładów a nawet oprawiania pojedynczych kartek. Maszyna narządzana jest z panelu dotykowego LCD za pomocą czytelnych idiogramów. Sztywna konstrukcja czterech szczęk zaciskowych pozwala utrzymywać równo wkład podczas frezowania i nakładania kleju. Ponadto maszyna ma możliwość stosowania wymiennych klarowników pozwalających oklejać książki w technologii klejenia gorącym klejem EVA i w technologii klejenia klejem poliuretanowym PUR.

Na podstawie informacji firmy Derya Sp. z o.o

Dodane 14.09.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności