recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Stół Darix Standard Feeder w drukarni CreopressPoprzedni artykuł 

Stół montażowy do okładek
Stół montażowy do okładek

Grafmasz, dystrybutor włoskiego producenta SAMED INNOVAZIONI dostarczył kolejny stół montażowy z popularnej serii DARIX.

Instalajca została wykonana w drukarni Creopress z Bukowna w woj. małopolskim, którą tworzy zespół fachowców z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Drukarnia posiada własny park maszynowy m.in. 5-kolorową drukującą maszynę offsetową formatu B2, 3 maszyny cyfrowe do druku czarno-białego i kolorowego oaz szereg maszyn introligatorskich. W ostatnim czasie park maszynowy wzbogacił się o urządzenie do produkcji okładek i innych opraw twardych SAMED DARIX FEEDER. Pan Łukasz Wąwoźny z Creopress dodaje, że zakup urządzenia usprawnił również w drukarni wykonywanie gier planszowych oraz produkcję teczek. Dodatkowo przy zakupie urządzenie zostało wyposażone w moduły opcjonalne do produkcji małych okładek twardych w formacie 60 x 180 mm oraz podajnik 5 tekturek jednocześnie.

SAMED DARIX FEEDER to produkt włoskiej firmy SAMED INNOVAZIONI, którą GRAFMASZ reprezentuje od kilku lat w Polsce. Jest to stół montażowy o maksymalnym formacie okładek 460 x 1000 mm (występuje również model o formacie 700 x 1000 mm), który posiada automatyczne podawanie tektur z podajnika, które umieszczane są na okleinie uprzednio powleczonej klejem z kaszerówki. Urządzenie posiada sterownik PLC i część parametrów zadawana jest za pomocą dotykowego ekranu. dzięki odpowiedniej konstrukcji sekcji zawijania okleiny możliwe jest wykonanie okładek z okienkiem, okładek o nieregularnym brzegu oraz stosowanie różnej grubości tektur (w tym z pianką) w jednej okładce.

Dodane 14.12.2017 r. przez GRAFMASZ, GRAFMASZ.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności