recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Sun Chemical przedstawia nowe farby offsetowe Suncure Aspire UV do luksusowych opakowań kartonowychPoprzedni artykuł 

Sun Chemical wprowadziło na rynek nowo farbę offserową IV, która została specjalnie opracowana by zapewnić lepsze kolory skomplikowanym grafikom, stosowanym w kartonowych opakowaniach dóbr luksusowych a jednocześnie zapewnić dłuższy efekt dekoracyjny na półce, który jest wymagany przez właścicieli marek.

Nowy system farbowy: SunCure® Aspire UV, został stworzony by zapewnić wyjątkową przejrzystość kolorów w grafikach stosowanych na metalizowanych, soczewkowych i holograficznych opakowaniach kartonowych, które często stosowane są w branżach farmaceutycznej, perfumowej, alkoholowej i kosmetycznej.

Poza zapewnieniem odpowiedniego charakteru, który jest kluczowy dla opakowań klasy premium, farby SunCure Aspire UV zapewniają również doskonały transfer, szerokie okno wodne, wysoki poziom stabilności litograficznej oraz bardzo wysokie natężenie pigmentu, które zapewnia dobre wyniki w druku i wysoką światłotrwałość, dzięki czemu produkty długo prezentują się dobrze na półkach. System farbowy został zaprojektowany tak, by doskonale współpracował z efektami specjalnymi, zapewnianymi przez powłoki SunInspire produkcji Sun Chemical, dzięki czemu opakowania wyróżniają się jeszcze bardziej.

Nowy system farb UV jest bezpieczny pod katem zastosowanych w nim fotoinicjatorów, które czasami są źródłem troski dla wielu właścicieli marek i instytucji regulacyjnych. Farby SunCure Aspire UV charakteryzują się również bardzo dobrym przyleganiem do wielu podłoży nieporowatych.

Farby SunCure Aspire UV dostępne są w ramach kompletnej gamy wysokointensywnych baz farbowych do mieszania kolorów specjalnych oraz spełniają wymagania ISO dla zastosowań GRACoL G7.

Na podstawie informacji firmy Sun Chemical Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności