recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Sun Chemical przejmuje C.T.LAY w celu rozszerzenia portoflio produktów dla kart plastikowych i bezpieczeństwaPoprzedni artykuł 

Sun Chemical, wraz ze swoją spółką matką (DIC), przejęły C.T.LAY S.R.L. C.T.LAY z siedzibą w Modenie we Włoszech, jest światowym liderem w zakresie powłok pre-laid, hologramów pre-patched oraz, poprzez swój oddział joint-venture (4PLATE) posiada duże doświadczenie w zakresie płyt do laminacji oraz płyt specjalnych zawierających elementy zabezpieczające oraz pokrycia plazmowe.

„Strategiczne przejęcie C.T.LAY pozwoli Sun Chemical na lepszą obsługę klientów a całym świecie” - powiedział Mehran Yazdani, Prezes Sun Chemical Advanced Materials. „Szeroki zakres technologii i usług zapewnianych przez C.T.LAY oraz 4PLATE wzmocni portoflio Sun Chemical o nowe rozwiązania w zakresie taśm magnetycznych, farb zabezpieczających i sitodrukowych oraz materiałów elektronicznych dla kart plastikowych i identyfikacyjnych.”

„Integracja C.T.LAY w strukturę Sun Chemical Advanced Materials oznacza wyjątkową możliwość by dotrzeć do największych światowych producentów kart oraz do krajowych drukarni” - stwierdzili Alberto Chemelli i Lionel Tissier, współzałożyciele C.T.LAY.

C.T.LAY dostarcza swoje wiodące rozwiązania technologiczne klientom w ponad 70 krajach. Co roku produkowanych jest ponad 500 milionów kart, wykorzystujących paski formy jak również miliony oficjalnych dokumentów identyfikacyjnych ze wstawkami oferowanymi przez frimę. W celu zapewnienia poufności i wiarygodności, koniecznych w zastosowaniach oficjalnych, C.T.LAY posiada wiele certyfikatów, jak: CWA 15374:2008, ISO 14298:2013 oraz ISO 9001:2015.

Dzięki włączeniu C.T.LAY w strukturę firmy, Sun Chemical może obecnie zaoferować unikalne i wiodące porftolio produktów dla rynku kart plastikowych i zabezpieczających, włączając w to zwiększoną zdolność produkcyjną, rozszerzony dział wsparcia technicznego oraz wyspecjalizowanych sprzedawców, co przełoży się na jeszcze lepszą obsługę klienta na całym świecie.

Na podstawie informacji firmy Sun Chemical

Dodane 29.01.2018 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności