Światowa sprzedaż skanerów dokumentowych Fujitsu przekroczyła liczbę 10 milionów sztukPoprzedni artykuł 

Globalna sprzedaż skanerów dokumentowych Fujitsu przekroczyła kolejną ważną barierę – 10 milionów egzemplarzy. Wynik ten dotyczy wszystkich skanerów zaprojektowanych, opracowanych i wyprodukowanych przez firmę PFU od 1983 r. PFU wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i oferuje szerokie portfolio skanerów dokumentowych dla użytku profesjonalnego, grup roboczych, oddziałów oraz przeznaczonych do celów produkcyjnych, potwierdzając tym samym swoją silną pozycję na rynku producentów skanerów.

Oferta urządzeń została uzupełniona przez PFU o modele wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów oraz o szybkie skanery. W roku 2001 na rynku pojawiły się modele z serii ScanSnap. Oferują one takie funkcje jak skanowanie za pomocą jednego przycisku czy skanowanie bezpośrednio do chmury oraz łączą wydajność i przystępną cenę z niewielkim rozmiarem. Nowa jakość na rynku pojawiła się wraz z modelami ScanSnap iX z obsługą Wi-Fi oraz ScanSnap SV600 z systemem skanowania bezkontaktowego.

Przewagi konkurencyjne

Uzyskanie czołowej pozycji na rynku skanerów dokumentowych i przekroczenie bariery 10 milionów sprzedanych egzemplarzy to wynik połączenia wielu czynników istotnych z punktu widzenia klientów. Są to: najwyższa jakość obrazu, doświadczenie w zakresie projektowania, zaawansowane procesy produkcyjne i surowe standardy zapewnienia jakości. W centrum wszystkich działań firmy oraz integralną częścią jej DNA jest koncentracja na kliencie – właśnie dlatego PFU osiągnęło pozycję lidera rynku, do czego przyczynili się partnerzy firmy w ponad 100 krajach na całym świecie.

Firma PFU dla uczczenia tego kamienia milowego w historii firmy uruchomiła dedykowaną witrynę internetową. Pod hasłem „Dobra jakość ma 10 milionów powodów", które najlepiej oddaje motywację klientów do zakupu skanerów dokumentowych Fujitsu, na stronie będzie można znaleźć materiały dotyczące globalnej kampanii oraz historię produktów PFU.

„Podczas pracy nad nowymi produktami PFU zawsze uwzględnia potrzeby i opinie klientów. Dzięki temu, a także dzięki kreatywności naszych projektantów, mogliśmy stworzyć najlepsze w branży produkty i uzyskać mocną pozycję na rynku” — powiedział Mike Nelson, senior wiceprezes PFU (EMEA) Limited.

„Chcemy przy tej okazji podziękować nie tylko klientom, ale wszystkim osobom, które uczestniczyły w projektowaniu naszych skanerów. Urządzenia te mogły ewoluować dzięki pracy partnerów i klientów, którzy wspierali nasze działania. Przekroczenie bariery 10 milionów sprzedanych skanerów to ważny moment dla PFU. Nadal pragniemy ułatwiać życie naszym klientom dzięki nieustannemu wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań i analizowaniu potrzeb rynku” — powiedział Kiyoshi Hasegawa, prezes PFU Limited.

Na podstawie informacji firmy PFU Limited

Dodane 13.09.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności