Urządzenia OKI dla poligrafii na targach FESPA 2017Poprzedni artykuł 

Jedne z największych targów w branży poligraficznej – FESPA 2017 odbędą się już w maju w niemieckim Hamburgu. Na targach nie może zabraknąć japońskiego producenta – OKI, który zdecydowanie wkracza w rynek urządzeń wielkoformatowych i przeznaczonych dla branży kreatywnej.

Na stoisku OKI – B5-A52 – obejrzeć będzie można plotery i drukarki specjalne (z białym i neonowymi tonerami) oraz przekonać się o ich możliwościach. OKI zaprezentuję całą rodzinę ploterów Color Painter – od modelu H3-104s (o szerokości wydruku 2,6 m), poprzez M-64s, do najnowszego E-64s, skierowanego do szerszego grona odbiorców biznesowych. Plotery, poza wyjątkową jakością wydruków wewnętrznych i zewnętrznych, zapewniają bezpieczeństwo jego użytkownikom. Ponadto wykorzystują ekologiczny tusz solwentowy, mniej szkodliwy dla środowiska.

Odwiedzający stoisko będą mogli również doświadczyć unikalnych technologii i innowacji takich jak urządzenia, wykorzystujące toner biały lub neonowy. Jest to bardzo popularna seria, która zdobyła wiele nagród w swojej kategorii. Portfolio Pro Series Graphic Arts to urządzenia oferujące branży kreatywnej i graficznej dodatkową operatywność wobec rosnących wymagań rynku. OKI zaprezentuje na targach również nowość związaną z tymi modelami. Te szybkie i przede wszystkim niedrogie rozwiązania, otwierają całkowicie nowy kreatywny i sprzedażowy potencjał, łącząc technologię LED z nowymi tonerami w niespotykanej dla takich wydruków cenie.

Na podstawie informacji firmy OKI Europe Ltd

Dodane 27.04.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności