recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Uszlachetnij swój produkt z Duplo – premierowy w Polsce pokaz maszyny do lakierowania UV 3D na targach RemaDays Warsaw 2018Poprzedni artykuł 

Firma Duplo Polska zaprasza na premierowy w Polsce pokaz swojego najnowszego systemu do lakierowania wybiórczego UV 3D - Duplo DuSense DDC-810. Będzie on miał miejsce podczas zbliżających się Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które odbędą się w dniach 7-9 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy na stoisku firmy - numer T25 w hali F.

System Duplo DuSense DDC-810 to najnowsze rozwiązanie w ofercie japońskiego producenta. Jego światowa premiera miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu, a urządzenie już znalazło wielu użytkowników w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Francji, Izraelu i Niemczech. „Zainteresowanie tym innowacyjnym systemem w Polsce jest również bardzo duże, dlatego cieszy nas fakt, że możemy go po raz pierwszy zaprezentować użytkownikom również w naszym kraju. Zapraszamy na nasze stoisko T25 w hali F, gdzie można będzie zobaczyć wydruki uszlachetniane za pomocą tego właśnie systemu, jego możliwości w pracy oraz różnego rodzaju aplikacje, jakie można na nim wykonać. Efekty, jakie on gwarantuje są naprawdę spektakularne” – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. Dodatkowo zaprezentujemy szereg urządzeń introligatorskich do obróbki wydruków uszlachetnionych.

Prostota działania, wysoka precyzja i wydajność to – jak podaje producent i co potwierdzają jego użytkownicy - największe zalety tego urządzenia. Efekt lakierowania wybiórczego 3D uzyskiwany jest w tej maszynie dzięki zastosowaniu najnowszych głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości – 600 dpi. Co więcej - na jednym arkuszu można uzyskać trzy różne grubości powłoki lakieru (która jest płynnie regulowana i mieści się w zakresie od 20 do 80 mikrometrów), a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Technologia ta pozwala na łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami. Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniową technologię separacji arkuszy z ultradźwiękową detekcją podwójnych pobrań. Wysokość stosu podajnika wynosi tu 150 mm. Poprzez dodanie do wydruku trójwymiarowej, wyczuwalnej w dotyku powłoki, tworzy się w tym urządzeniu uszlachetnione, przykuwające wzrok materiały.

Warto wspomnieć, że poza tym urządzeniem na stoisku Duplo Polska będzie można zobaczyć w pracy „na żywo” wiele innych maszyn do wykańczania (m.in. bigowania i falcowania), a także wielozadaniowe urządzenia z serii Docucutter, a także system do broszurowania.

Na podstawie informacji PAI PrintinPoland.com

 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności