Wyróżnienie Diamentu Forbesa dla Model OpakowaniaPoprzedni artykuł 

W jedenastej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową.

Spółka Model Opakowania znalazła się na czwartym miejscu w rankingu najszybciej rosnących dużych firm z przychodami powyżej 250 mln zł na Lubelszczyźnie, w rankingu ogólnokrajowym uplasowała się na 145 pozycji. W tegorocznym zestawieniu ogółem znalazło się 1998 firm. Nasza firma, zdobyła to zaszczytne wyróżnienie po raz kolejny. W roku ubiegłym uplasowała się na drugim miejscu, a w 2016 r. zdobyła miejsce pierwsze.

- Szczególnym przedsiębiorstwem wśród Diamentów Forbesa w województwie lubelskim jest spółka Model Opakowania. Miejsce na liście wśród przedsiębiorstw o przychodach powyżej 250 mln zł zapewniła sobie już po raz trzeci z rzędu. Firma mimo sporej konkurencji na rynku opakowań buduje swoją wartość z godną podziwu dynamiką - czytamy w Forbesie. – O sukcesie Spółki zdecydowała grupa lojalnych klientów, entuzjastycznie nastawiona młoda załoga, która odpowiada za wysoką jakość produktu i serwis. Także park maszynowy dopasowany do potrzeb rynku – wyjaśniał na łamach magazynu, prezes Krzysztof Jażdżyk.

8 maja br. w Lublinie odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczny ranking. Model Opakowania reprezentowali: Renata Zawiślak, dyrektor finansowy oraz Waldemar Józwik, pełnomocnik Zarządu. Szczegóły dotyczące metodologii rankingu dostępne są na stronie – www.diamenty.forbes.pl.

Na podstawie informacji firmy Model Opakowania

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności