Zarządzanie drukarnią, działem handlowym z Key2Print na RemaDays - Y17Poprzedni artykuł 

Panel lokalizacji
Panel lokalizacji
Komponowanie ofert
Komponowanie ofert
Przykładowy layout
Przykładowy layout
Mapa
Mapa

Odwiedź stoisko Key2Print na targach RemaDays i przekonaj się jakie korzyści możesz osiągnąć z wdrożenia oprogramowania, które w prosty sposób pozwoli Ci kontrolować:

  • produkcję
  • dział handlowy
  • sprzedaż on-line.

Moduł zarządzania produkcją jest niezwykle elastycznym silnikiem pozwalającym na skuteczne kontrolowania obiegu zamówień w firmie. Moduł ten pozwala kontrolować zamówienia spływające różnymi kanałami do firmy – w jednym miejscu znajdują się zamówienia przygotowane przez handlowców, przesłane przez stałych klientów oraz przez klientów pozyskanych z sieci. Kierownik produkcji mając do dyspozycji scenariusze produkcji może za pomocą jednego guzika przekazać zamówienie na kolejne stacje robocze, które bezpośrednio opisują stanowiska robocze w drukarni.

Pracownicy posiadający przypisane z góry role mają dostępy tylko do określonych miejsc i w wygodny sposób raportują postępy swojej pracy przekazując zamówienie na kolejne stacje robocze.

Dział handlowy w wygodny sposób odpowiada na zapytania ofertowe kierowane do drukarni przy wykorzystaniu zdefiniowanych produktów lub produktów które tworzy pod indywidualne potrzeby klienta. Dzięki prostej edycji oferty, dodawania nowych elementów proces sporządzania wyceny może zostać zminimalizowany i trwać nawet mniej niż minutę.

Key2Print to oczywiście również sklep internetowy z niezliczonymi możliwościami obsługi klientów, obsługą płatności on-line, oferowania promocji a przede wszystkim kalkulacjami „od ręki”, wstępną kontrolą plików i zgodnością z wymaganiami SEO.

Odwiedź nas na stoisku Y17 i sprawdź w jaki sposób możesz zoptymalizować swoją pracę.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności