Zaufanie buduje się latami – oklejarka PUR Pfi2000 w Euro-druk od AkondaPoprzedni artykuł 

Foliarka CTL-SS-550 i oklejarka PUR Pfi2000 w drukarni Euro-druk
Foliarka CTL-SS-550 i oklejarka PUR Pfi2000 w drukarni Euro-druk

W drukarni Euro-Druk Krzysztof i Joanna Niedziela s.c. w lipcu nastąpiła kolejna instalacja maszyny dostarczonej przez Akonda.

W poprzednich latach Akonda dostarczyła najpopularniejszą foliarkę pół-automatyczną w formacie B2 – Champion CTL-SS-550, która dzięki dociskowi pneumatycznemu zapewnia doskonałe rezultaty foliowania, zarówno na wydrukach offsetowych jak i cyfrowych na standardowych, tanich foliach polipropylenowych (mat, błysk, soft-touch).

W lipcu 2017 zespół Akonda, wspólnie z Duplo, dostarczył kolejną maszynę do Euro-Druk – oklejarkę Pfi 2000 PUR. Urządzenie charakteryzuje się innowacyjnym klejownikiem na specjalne naboje PUR – hermetycznie zamknięty klej nie jest narażony na działanie wilgoci, dzięki czemu czas pomiędzy kolejnymi pracami został wydłużony z kilkunastu godzin nawet do 7 dni bez czyszczenia maszyny.

Pfi 2000 PUR zapewnia produkcję opraw najwyższej jakości – urządzenie wyposażone jest we frezowanie, klejenie boczne. Zastosowanie kleju PUR pozwala na klejenie papierów bardzo wysokiej gramatury, pokrytych folią lub lakierem UV, tworzyw sztucznych lub foto-albumów.

Pan Krzysztof Niedziela, właściciel Euro-druk wypowiada się w następujący sposób o swojej nowej inwestycji:

"Katalogi klejone klejem PUR zachwycają wyjątkową wytrzymałością i trwałością. Są w stanie znieść zdecydowanie więcej niż w przypadku tradycyjnych technik łączenia stron – przy jego stosowaniu grzbiety są nie tylko solidne, ale również elastyczne. Tak sklejone katalogi sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów."

Zespół Akonda jest przekonany, iż przy tak trafnych decyzjach Pana Krzysztofa Niedzieli to jest dopiero optymistyczny początek współpracy pomiędzy firmami.

Dodane 07.08.2017 r. przez Dominik Szulim, AKONDA.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności