Zebra prezentuje wysokowydajne drukarki przemysłowePoprzedni artykuł 

Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), lider na rynku wytrzymałych komputerów przenośnych, skanerów i drukarek kodów kreskowych, rozszerzonych o oprogramowanie i usługi, które umożliwiają widoczność procesów całego przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym, wprowadziła nowe drukarki przemysłowe ZT600 i ZT510.

Modele, przeznaczone do eksploatacji w trudnych warunkach, oferują wysoką jakość druku i długi czas nieprzerwanej pracy. Zebra wprowadziła również produkt Printer Profile Manager Enterprise – rozwiązanie do zdalnego zarządzania drukarkami za pośrednictwem przeglądarki WWW dla drukarek Zebra® z obsługą Link-OS®. Aplikacja pozwala znacząco zmniejszyć koszty i nakłady czasowe potrzebne na zarządzanie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • ZT610 i ZT620 to trwałe, niezawodne drukarki, które charakteryzują się wysoką szybkością wydruku. To urządzenia, która pozwalają zwiększyć produktywność w branżach handlu detalicznego, produkcji, transportu, logistyki i opieki zdrowotnej.

  • Poprzednia seria drukarek Zebra Xi4 cieszyła się uznaniem klientów. W oparciu o nią producent stworzył serię ZT600, która oferuje szereg nowych funkcji ułatwiających obsługę. Wśród nich wymienić można uproszczone ładowanie nośnika i taśmy, czytelny wyświetlacz kolorowy informujący o statusie drukarki i pomoc multimedialną z instrukcjami.

  • Seria drukarek ZT600 obsługuje aplikacje Link-OS, służące do usprawniania wdrażania usługi, łączności sieciowej, codziennej eksploatacji i rutynowych czynności konserwacyjnych optymalizujących produktywność.

  • Dzięki Printer Profile Manager Enterprise informatycy mogą utrzymywać najbardziej aktualne zabezpieczenia drukarek z obsługą Link-OS. Mają też możliwość łatwego zdalnego zarządzania, rozwiązywania problemów i konfiguracji flot drukarek Zebra z jednej lokalizacji. Wszystko to przekłada się na niższe koszty operacyjne.

  • Zebra wprowadziła do oferty atrakcyjną kosztowo drukarkę ZT510. To urządzenie jest skierowane do klientów, którzy poszukują rozwiązań oferujących wysoką jakość druku i trwałość, ale wymagają jedynie podstawowego zestawu funkcji.

  • W drukarkach Zebra najlepiej wykorzystywać certyfikowane materiały eksploatacyjne Zebra, takie jak etykiety termotransferowe, tagi i identyfikatory zapasów RFID. Pozwalają one zapewnić stałą jakość wydruków, jednocześnie zmniejszając łączny koszt posiadania sprzętu i optymalizując jego wydajność.


WYPOWIEDŹ

Keith LeFebvre, wiceprezes działu opracowywania i zarządzania produktami i rozwiązaniami w grupie Specialty Printing Group, Zebra Technologies

„Drukarki serii ZT600 są niezrównane pod względem jakości, trwałości i wydajności, dzięki czemu mogą pracować w niemal każdym środowisku. Obsługa Link-OS czyni z nich także urządzenia sieciowe. Dzięki produktowi Printer Profile Manager Enterprise oraz wprowadzeniu Link-OS do linii drukarek przemysłowych nasi klienci zyskują łatwe podłączenie do sieci oraz wygodną eksploatację, wdrażanie, konserwację i rozwiązywanie problemów z drukarkami. W efekcie mogą liczyć na większą produktywność i wydajność operacyjną”.

Na podstawie informacji firmy Zebra

Dodane 24.08.2017 r. przez Maciej Tryburcy, WebFabrika - Wytwórnia Stron Internetowych.
 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności