wiadomości
najnowsze wiadomości:
Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4
Ernst Freyer dołącza do PrintFactory USA jako menedżer operacyjny
Odkryj zalety naklejek Silver - elegancja i styl dla każdej marki
Prezentacje frontline.io - najnowocześniejszej platformy SaaS - na targach drupa 2024
Rozpoczyna się próba współpracy międzysektorowej w zakładzie Holmena w Workington
XSYS dołącza do FORUM & INFOFLEX 2024
Opakowania na słodycze z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Kornit zademonstruje niezrównaną moc jednoetapowego cyfrowego drukowania tkanin na targach Texprocess 2024
Obejmując inteligentną rewolucję: przyszłość etykiet i opakowań
Global Good Awards 2024. Canon docenia i nagradza aktywistów

Technolog produkcji (branża poligraficzna) lokalizacja Marki

Agata Ścisłowska

W Displate pomagamy ludziom kolekcjonować ich pasje. Displate to globalny marketplace zrzeszający ponad 40 000 artystów z całego świata i sprzedający ich prace (ponad 1 MLN grafik) drukowane na najwyższej jakości metalu i wieszane za pomocą magnesu. Do tej pory sprzedaliśmy ponad 2 MLN plakatów na całym świecie! Współpracujemy z takimi markami jak Star Wars, Marvel, DC Comics, HearthStone (Blizzard), Witcher, GWENT i Cyberpunk 2077 (CD Projekt Red). Jest nas już ponad 200 utalentowanych osób. Obecnie do naszego zespołu w Markach poszukujemy:

Zakres obowiązków:
Ścisła współpraca z działem produktu i kreacji
Weryfikowanie i przygotowywanie materiałów przed wprowadzeniem do produkcji
Ustalanie procesu technologicznego dla uruchamianych prac
Przygotowanie kart technologicznych produktu
Nadzorowanie i planowanie prac przy wdrożeniach specjalnych produktów, wykonywanie testów
Wyszukiwanie i doradzanie w zakresie doboru materiałów na produkcji, wyszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
Identyfikowanie źródeł problemów technologicznych i jakościowych i pomoc we wdrażaniu działań naprawczych
Opracowywanie dokumentacji produktowej, raportowanie przebiegu wdrożenia do innych działów

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu poligrafii
Minimum trzyletnie doświadczenie w poligrafii
Znajomość technik druku UV, sitodruku, offsetu
Znajomość technik uszlachetniania (praca z detalami jak brokat, uwypuklenia)
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Dokładność oraz przywiązywanie wagi do szczegółów
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętności komunikacyjne i współpracy z różnymi działami
Mile widziane podstawy pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)

Oferujemy:

Pracę w polskiej firmie o globalnej marce, która dynamicznie się rozwija
Realną możliwość rozwoju - szkolenia
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
Pracę przy najnowszych technologiach i maszynach (DURST i AGFA)
Pakiet medyczny (EnelMed) i karta Multisport
Przyjazne środowisko pracy
Pracę nad atrakcyjnym wizualnie produktem
Umowa o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".