polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
katalog firm |2622
ostatnio dodane:
Petit Skład-Druk-Oprawa Lublin
Druk offsetowy
Fleksoprint Roman Prządak
Maszyny do fleksodruku
AAA-Print Sp.z o.o.
Maszyny do druku offsetowego
Zespół Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie
Sprzedaż maszyn i urządzeń
ArtHaft - sklep z wysokojakościową odzieżą ochronną

recepcja
hasło
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Drukarz Fleksograficzny
2020-11-06 14:33:52 | IP: 83.16.110.245 | PRZECZYTANO 389 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Izabela Poznańska-Hajduk
tel. [nie podano]

Zakres obowiązków:

obsługa maszyn fleksograficznych,
kontrola procesów poligraficznych,
praca zgodnie z obowiązującymi standardami, procedurami i normami,
przestrzeganie zasad BHP,
utrzymanie porządku w obszarze obsługiwanej maszyny,
dbanie o terminowe i planowe wykonywanie pracy.

doświadczenie w obsłudze maszyn fleksograficznych (szeroka wstęga),
wiedza z zakresu druku fleksograficznego,
umiejętność zapewnienia ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym,
chęć podnoszenia kwalifikacji,
odpowiedzialność i samodyscyplina,
dyspozycyjność,
komunikatywny poziom języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
gotowość do pracy w systemie zmianowym.
praca w międzynarodowym przedsiębiorstwie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatki finansowe,
bogaty pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe,
świadczenia socjalne – „wczasy pod gruszą”, premia świąteczna, dofinansowane posiłków w kantynie,
wsparcie relokacyjne,
szkolenia branżowe,
możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Dodaj odpowiedź

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności