katalog firm |2622
ostatnio dodane:
Petit Skład-Druk-Oprawa Lublin
Druk offsetowy
Fleksoprint Roman Prządak
Maszyny do fleksodruku
AAA-Print Sp.z o.o.
Maszyny do druku offsetowego
Zespół Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie
Sprzedaż maszyn i urządzeń
ArtHaft - sklep z wysokojakościową odzieżą ochronną

Zarejestruj się za darmo

Serwisant ploterów tnących, drukujących - Warszawa

vesploter

Firma VES PLOTER s.c. - dystrybutor ploterów tnących, drukujących

poszukuje kandydatów do działu technicznego, na stanowisko:

SERWISANT PLOTERÓW TNĄCYCH, DRUKUJĄCYCH

miejsce pracy: Warszawa Targówek (Zacisze)

Opis stanowiska pracy:
• przeprowadzanie szkoleń oraz instalacji u Klientów
• naprawy serwisowe ploterów tnących, drukujących
• udzielanie wsparcia techniczno - doradczego (telefonicznie, e-mail)
• obsługa techniczna ploterów (targi branżowe, prezentacje możliwości technicznych)
• współpraca z producentami ploterów w zakresie prowadzonych napraw, obsługi technicznej.

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 – średnio zaawansowany (wymóg obligatoryjny)
• wykształcenie min. średnie techniczne
• umiejętność obsługi i napraw sprzętu elektronicznego i elektromechanicznego
• biegła znajomość komputera (instalacja oprogramowania, konfiguracja sprzętu, itp.)
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
• aktywne prawo jazdy kategorii B
• dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych.

Forma zatrudnienia:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny), prosimy przesłać na adres mailowy: vesploter@vesploter.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".