polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
wiadomości
najnowsze wiadomości:
Brother rozbudowuje portfolio o 3 monochromatyczne urządzenia laserowe typu 3w1
CHIP: Zwiększ precyzję i szybkość cięcia swojej krajarki
Andretti INDYCAR w dalszym ciągu będzie korzystać z HP Latex 800W w sezonie 2024
Mewa zaprezentuje na Targach SAWO w Poznaniu odzież roboczą, ochronną i ostrzegawczą dla przemysłu i rzemiosła
Sharp wprowadza nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4
Ernst Freyer dołącza do PrintFactory USA jako menedżer operacyjny
Odkryj zalety naklejek Silver - elegancja i styl dla każdej marki
Prezentacje frontline.io - najnowocześniejszej platformy SaaS - na targach drupa 2024
Rozpoczyna się próba współpracy międzysektorowej w zakładzie Holmena w Workington
XSYS dołącza do FORUM & INFOFLEX 2024

recepcja
hasło
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

[WARSZAWA]: [Handlowiec do drukarni offsetowej]
2021-07-17 11:31:58 | IP: 37.47.12.154 | PRZECZYTANO 347 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Drukarnia Offsetowa
tel. [nie podano]

Wymagamy znajomości branży poligraficznej szczególnie techniki offsetowej.

OBOWIĄZKI:
• pozyskiwanie nowych klientów
• utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi,
• pilnowanie terminów i nadzorowanie produkcji prac zleconych przez klienta

WYMAGANIA:
• znajomość i doświadczenie w branży poligraficznej,
• doskonałe umiejętności interpersonalne i sprzedażowe,
• wysoka kultura osobista
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacje.drukarnia@gmail.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Dodaj odpowiedź

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności