wiadomości
najnowsze wiadomości:
ABB modernizuje maszynę papierniczą we francuskiej fabryce DS Smith
Opakowania Brodnax 21C zyskują dzięki zdobieniom Scodix
Kornit Digital odkrywa nowe możliwości na targach druku cyfrowego FESPA 2024
Kształtowanie przyszłości dzięki wydarzeniu druku online VIGC w Beneluksie (BOPE24)
Asahi Photoproducts rozpoczyna szkolenie w zakresie płyt w Gallus Experience Center, przy wsparciu ESKO
Europapier Polska w gronie „Diamentów Forbesa 2024”
Ploter tnący SINAJET 1007MT w drukarni MIRAGE STUDIO
Poznaj tajniki sublimacji na pierwszych warsztatach z kolejnego cyklu Akademii Technologii Zdobienia
Historia car wrappingu – jak się to wszystko zaczęło
Pokazy maszyny Schmedt PräziEdge w Avargraf

Zarejestruj się za darmo

Warszawa Technolog Poligraf

Dagmara Sosnowska

HiFlow Solutions to globalna firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu systemów zarządzania w produkcji opakowań, etykiet i druku. W związku z dynamicznym rozwojem HiFlow Solutions poszukuje pracowników do oddziału w Warszawie na stanowisko:

Technolog poligraf

Opis stanowiska pracy:
• Realizacja testów funkcjonalnych oprogramowania do zarządzania produkcją poligraficzną
• Analiza zgłoszeń z systemu testów automatycznych
• Raportowanie błędów i rekomendowanie sposobu ich eliminacji
• Współpraca z programistami w zakresie realizacji zgłoszonych błędów w oprogramowaniu
• Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji systemowej
Wymagania:
• Znajomość technologii i procesów w poligrafii
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność diagnozowania problemów
• Cierpliwość, dokładność i sumienność
Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość baz danych
• Znajomość programowania
• Znajomość oprogramowania do zarządzania produkcją lub magazynami
Oferujemy:
• Pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
• Pracę w międzynarodowym zespole
• Współtworzenie oprogramowania dla największych firm poligraficznych
• Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wysokie wynagrodzenie
• System premiowy
• Pracę w metodyce SCRUM
• Pakiet socjalny (Karta Multisport, zajęcia z angielskiego)
• Możliwość pracy zdalnej
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy i przesłanie CV zawierającego poniższą klauzulę RODO na adres: office@hiflowsolutions.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".