polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
katalog firm |2625
ostatnio dodane:
Petit Skład-Druk-Oprawa Lublin
Druk offsetowy
Fleksoprint Roman Prządak
Maszyny do fleksodruku
AAA-Print Sp.z o.o.
Maszyny do druku offsetowego
Zespół Szkół nr 1 im. Mieszka I w Stargardzie
Sprzedaż maszyn i urządzeń
ArtHaft - sklep z wysokojakościową odzieżą ochronną

recepcja
hasło
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Poligrafik//Drukarz//Zecer Fleksograficzny w Solcu Kujawskim
2021-12-02 11:28:47 | IP: 62.121.130.240 | PRZECZYTANO 372 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Martyna Mikuszewska
tel. [nie podano]

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje pracowników liniowych, specjalistów średniego szczebla oraz kadrę managerską. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także logistycznej i wielu innych. Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników.
Obecnie poszukujemy Drukarza. Zapewniamy współpracę z firmą o ogólnoeuropejskim zasięgu i z wieloletnim doświadczeniem w branży papierów powlekanych. Firma stawia przede wszystkim na doszkalanie swoich pracowników i podnoszenie ich kompetencji. Wykwalifikowany dział Badań i Rozwoju stale poszukuje nowoczesnych rozwiązań w celu usprawnienia procesu produkcji, rozwinięcia parku maszynowego oraz zapewnienia pracownikom jak najwygodniejszych warunków pracy. Dołącz do nas już dzisiaj!
DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY
Miejsce pracy: Solec Kujawski (pow. Bydgoski)

Najważniejsze zadania:
• Obsługa maszyny drukującej.
• Nadzór nad zaopatrzeniem maszyny.
• Kontrola jakości produktu.

Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Podstawowa wiedza z zakresu poligrafii i techniki fleksograficznej.

Wybierz nas, bo zapewniamy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u docelowego Pracodawcy.
• Program wdrożeniowy oraz wsparcie merytoryczne od innych pracowników.
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wzmocnienie motywacji premią.
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu.
• Widzimy jak codzienność zmienia się, dlatego zapewniamy regularne podwyżki wynagrodzeń.
• Cenimy równowagę miedzy pracą a życiem prywatnym, dlatego zapewniamy dodatki: bony na święta, wczasy pod gruszą.
• Codzienność nie zawsze jest kolorowa, dlatego dla ułatwienia możesz także skorzystać z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, pożyczek zakładowych oraz funduszu oszczędnościowego.
• Współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.

Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń: 576 877 775.

Dodaj odpowiedź

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności