polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
katalog firm |2771
ostatnio dodane:
Dušan Gottvald
Maszyny do druku offsetowego
HR Wise
Agencja Auto Reklama Sławomir Dziemianowicz
Designer Marcin Czajkowski
Pomiarowych
DRUKARNIA BENEDYSIUK
Druk cyfrowy

recepcja
hasło
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Czerwonak k/ Poznania: Specjalista ds. Druku Cyfrowego / Drukarz
2018-01-12 11:23:52 | IP: 77.65.54.210 | PRZECZYTANO 192 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Michał Dziurla
tel. [nie podano]

GRUPA KAPITAŁOWA VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji. W skład grupy wchodzą trzy spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – SKŁADY VOX, MEBLE VOX oraz PROFILE VOX.

PROFILE VOX prężnie działają na rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz. W ciągu dwudziestu lat firma osiągnęła pozycję czołowego polskiego producenta profili, z fabrykami w Polsce, na Białorusi i w Rumunii. Swoim zasięgiem dystrybucji obejmuje całą Unię Europejską oraz kraje Europy Wschodniej i Azję. Aktualnie do spółki Profile VOX, poszukujemy Osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. DRUKU CYFROWEGO / DRUKARZ

Zakres zadań:

- Przygotowywanie druku – składanie materiałów do druku
- Edycja plików graficznych
- Zabezpieczanie druku – testowanie lakierów i innych surowców, przygotowywanie ich pod proces druku
- Odpowiedzialność za zachowanie standardów jakościowych i technologicznych na Wydziale Drukarni
- Wsparcie techniczne dla Team Leaderów i Techników
- Kontrola procesu druku
- Współpraca z Działem Technologii – wdrażanie nowych maszyn, testowanie nowych pigmentów, tuszy, lakierów oraz powierzchni do zadruku

Wymagamy:

- Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Operatora Druku/Specjalisty
ds. Druku w zakładzie produkcyjnym
- Doświadczenie w pracy na przemysłowych drukarkach cyfrowych single pass – warunek konieczny
- Doświadczenie w pracy na drukarkach fleksograficznych – mile widziane
- Wykształcenie z obszaru poligrafii – mile widziane
- Umie­jęt­ność przy­go­to­wa­nia pli­ków do druku cyfrowego ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień kolorystycznych

Oczekiwane cechy kandydata:

- Zaangażowanie i aktywna współpraca z poszczególnymi zespołami
- Energia i pasja w codziennym działaniu

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Kulturę organizacyjną łączącą profesjonalizm działania z codzienną pasją
- Pakiet socjalny
- Dofinansowanie dalszych etapów kształcenia
- WSPARCIE W RELOKACJI DO POZNANIA/CZERWONAKA

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE CV LUB PYTAŃ NA ADRES: michal.dziurla@vox.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Odwiedź nasze strony www

Dodaj odpowiedź

 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności