polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
wiadomości
najnowsze wiadomości:
Grafmasz instaluje krajarkę Schneider Senator 78 w Inspektoracie Wsparcia Sił Zbrojnych
Kurs "Kontrola jakości plików oraz barwy w DTP i prepress"
Drukarnia Primera z Gliwic pierwszym europejskim użytkownikiem maszyny Mark Andy Digital One
Atrament formatu A3 dla biznesu - Brother prezentuje nowe urządzenie wielofunkcyjne
Atrium zaprasza na Wielkoformatowe Seminarium do Opola
Lakierówka UV53 GRAFMASZ w Poligrafii Szuta
Bigówka Horizon w Centrum Usług Drukarskich Henryk Miler
Siedlecka firma Foldruk Media inwestuje w „hybrydowy” ploter Anapurna H2050i LED
Dni Otwarte APR Solutions i AVARGRAF 25-27 października
Sharp rozszerza ofertę kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 o nowy model podstawowy

recepcja
hasło
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Drukarnia offsetowa poszukuje handlowca z doświadczeniem
2017-06-01 11:21:47 | IP: 83.4.139.4 | PRZECZYTANO 316 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Łukasz Kowal
tel. [nie podano]

Nastawiona na dynamiczny rozwój drukarnia offsetowa z ponad 20-letnim stażem na rynku poszukuje osoby na stanowisko specjalisty d.s sprzedaży. Docelowo do zadań w/w osoby należeć będzie zbudowanie zespołu handlowców w poszczególnych regionach kraju.

Wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku ,
jak również dobra znajomość branży poligraficznej .
Najbardziej pożądaną będzie osoba z własnymi kontaktami i klientami .
Oferujemy pracę z niespotykanym na rynku partnerskich systemem prowizyjnym.

Opis stanowiska:

-Realizacja założonego planu sprzedaży

-Aktywne pozyskiwanie nowych klientów firmy

-Dbałość o właściwy wizerunek pracodawcy i firmy na rynku

-Raportowanie bieżących działań

Wymagania:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej

-Wysokie umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i analityczne

-Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy

-Umiejętność współpracy i pracy zespołowej

Oferujemy:

-Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-Bardzo atrakcyjny system prowizyjny

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o
przesyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail .

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Odpowiedzi | Dodaj odpowiedź

CURRICULUM
VITAE
Dariusz Gonciarz
DANE PERSONALNE:
Imię i Nazwisko: Dariusz Gonciarz
Data urodzenia: 25.10.1964
Adres: Konstancin Jeziorna ul. Leśna 45
Stan cywilny: wolny
E-mail: biuro@artprim.pl
telefon: 606 599 959
WYKSZTAŁCENIE:
• 1978 – 1984 Liceum Zawodowe w Kielcach kierunek Mechanik Maszyn
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
• 2016 do teraz – doradca klienta ds sprzedaży urządzeń introligatorskich,
uszlachetniających druk, drukujących urządzeń cyfrowych w firmie AKONDA
w Piasecznie.
• 2015 - założenie spółki LTD AZA w UK w zakresie usług serwisowych oraz sprzedaży
urządzeń introligatorskich, uszlachetniających druk i drukujących.
• 2012- serwisant głowic w ploterach wielkoformatowych sublimacyjnych, solventowych,
UV.
• 2002 - 2014 własna działalność Agencja Reklamy APRIM w Kielcach
W ramach działalności :
wydruki cyfrowe, offsetowe, sitodrukowe, sublimacyjne,
malowanie, tapetowanie, montaż konstrukcji, montaż reklam
wielkoformatowych, projektowanie graficzne w programach
corel i photoshop.
Współpraca z GEOPLAN sp. z o.o. sprzedaż pow.
reklamowych na mapach ściennych.
Obsługa kluczowych firm:
PSB, Markety budowlane MRÓWKA,
Producent wody mineralnej Muszynianka, Buskowianka,
Cementownia Nowiny, ZCW Trzuskawica i Kujawy
• 1999 – 2002 Specjalista faktoringu i ubezpieczeń Nord Brokers Group
• 1990 – 1998 Własna działalność Zakład Produkcji Opakowań Kielce
• 1988 - 1989 Zaopatrzeniowiec w Przemyśle Terenowym w Kielcach
• 1986 – 1988 Zasadnicza Służba Wojskowa
• 1984 – 1986 Handlowiec w Centrostal Kielce
UMIEJĘTNOŚCI
• malowanie
• tapetowanie
• prace remontowo-budowlane
• projektowanie graficzne corel i photoshop
• drukowanie zdjęć na koszulkach, kubkach, płótnie canvas
• obróbka zdjęć i retusz
• projektowanie i wykonywanie reklam zewnętrznych i wewnętrznych
• obsługa i serwis drukarek oraz ploterów
• serwis głowic drukujących w ploterach i drukarkach
• dużo nowatorskich pomysłów i rozwiązań
• umiejętność rozwiązywania konfliktów
• tworzenie warunków radzenia sobie ze stresem
• umiejętność analizy i syntezy sytuacji , perswazji, negocjacji
• umiejętności organizacyjne
• praca w zespole
• język angielski komunikatywny
KURSY I SZKOLENIA
• 2015 – 2015 Cykl Szkoleń Akademii Zdrowia
• 2014 – 2014 Szkolenie z zakresu sprzedaży bezpośredniej i marketingu
• 2010 – 2010 Szkolenie Serwis ploterów i drukarek
• 2002 – 2003 Kurs Grafiki Komputerowej
• 2002 Kurs języka angielskiego poziom podstawowy
DODATKOWE INFORMACJE
• komunikatywność
• jasne zasady etyczne
• empatia
• poczucie odpowiedzialności
• dobra organizacja
• świadomość swojej wartości
• pewność siebie
• uprzejmość
• otwartość
• gotowość do dalszej nauki i szkoleń
• silna osobowość jak i wewnętrzna dyscyplina
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• znajomość środowiska internetowego
ZAINTERESOWANIA
• grafika komputerowa
• fotografia
• ekonomia i gospodarka
• sport kolarstwo i karate
• zdrowie i zdrowa żywność
2017-10-04 16:46 | IP: 188.146.167.92

 Produkcja: WebFabrika 1999-2017 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności