polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
wiadomości
najpopularniejsze wiadomości:
d2d.pl zaprasza na kurs Adobe® InDesign® Bez Tajemnic
Perla Bajder – sztuka z Argentyny w Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa
​​​​​​Nowy sklep internetowy sitawujatoma.pl
SureColor SC-F500: pierwsza 24-calowa sublimacyjna drukarka od Epson
Xeikon przedstawia cztery rozwiązania produkcyjne na żywo na Labelexpo Europe 2019
FESPA LINK Wrocław 2019: spotkanie przyjaciół z PSSiDC, ASD CR i SZSDT
Mimaki: bestsellerowe atramenty UMS już dostępne
Kolejna naświetlarka CtP w Caffeprint.eu
Wiking Graf z technologią Crystal
Mark Andy wprowadza do oferty nową linię cyfrowych maszyn hybrydowych – Digital Pro

recepcja
hasło
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

[miasto]Krajacz
2019-07-16 10:27:44 | IP: 5.173.72.134 | PRZECZYTANO 209 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Maxdruk
Pachońskiego
31-223 Kraków
województwo małopolskie
tel. 502152094

więcej danych »

[opis stanowiska]Krajacz- maszyna 92(NOWA)

Wymagamy: Doświadczenie

Oferujemy: Praca w systemie 8-12 h jedna zmiana

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Dodaj odpowiedź

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności