polecamy
firmy przedstawiające pełną ofertę w naszym portalu
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej...
wiadomości
najnowsze wiadomości:
ŁAPIŃSKI - pierwsza maszyna cylindryczna do hot-stampingu spm steuer została zainstalowana w firmie MULTIFOL z Krakowa
Kalendarze trójdzielne z główką i kalendarze spiralowane - automaty od Akondy
Koncert „Dla Ciebie, Polsko” dla uczniów Zespołu Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Cubic Inch stawia na drukarki 3D HP Jet Fusion
Open Week – Regionalny HP Demo Lab i nowy Oddział w Katowicach
Brother bezpłatnie przedłuża gwarancję na wybrane urządzenia do 5 lat
Prezentacja Muzeum Papiernictwa w Wałczu
OKI Europe na targach RetailShow 2018
FlexiClose (re) – ekologiczne rozwiązania na rynku opakowań
Neuromarketing usprawnia projektowanie opakowań

recepcja
hasło
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Warszawa: Przedstawiciel Handlowy
2018-11-09 14:03:18 | IP: 80.72.39.50 | PRZECZYTANO 44 RAZY

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą:

Enaf Sp. z o.o.
Krakowiaków 16
02-255 Warszawa
województwo mazowieckie
tel. +48 222 950 100

więcej danych »

ENAF Sp. z o.o.
Jesteśmy solidną warszawską drukarnią z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży. Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• tworzenie kalkulacji i ofert
• utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość poligrafii
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie
• zdrową atmosferę
• zatrudnienie na umowę o pracę
• wynagrodzenie podstawowe plus prowizja
• narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji droga emailową na adres rekrutacja-sprzedaz@enaf.pl.

Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Enaf Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Odwiedź nasze strony www

Dodaj odpowiedź

 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności